Problem s pletou

Príspevok v téme: Problem s pletou
sarah-jane

Chcela by som sa spytat ci nemate niekto skusenosti s problemami s pletou po puberte. mam 24 v buberte som take problemy nemala a teraz sa toho neviem zbavit :( vysadila som aj antikoncepciu a prvy mesiac to bolo lepsie ale teraz je to zase take iste.. neviem co mam uz robit. mohli by to byt priznaky nejakej choroby? Vedeli by ste mi poradit akej? dakujem :)

fofonka

podľa mňa skús si dať do poriadku črevá a trávenie, možno ani necítiš problém, ale je dosť pravdepodobné, že máš problém so vstrebávaním a to potom nefunguje nič, prejavuje sa to najmä na pleti. ak chceš viac info maamonka@gmail.com

User_37597

no vsak je to rozne..kazde telo inak reaguje.ja som brala chloe...plet uzasna pocas toho..po vysadeny a nasadeny inej (nie na plet) som vyzerala desivo.teraz mam zas vreya na plet a som spokojna.ale vidim aj ako sa plet zhorsi ked sa vykaslem aj tyzdne na to ju poriadne umyt,peeling,kremiky atd

User_37597

no veru na antikoncepcii sa pise ze ak si mala zlu plet pred tym tak je mozne ze po vysadeni sa ti to este zhorsi.bez ohladu na dobu ze kolko to bude trvat...
uprimne ako sa o plet staras?

Scotch

ahoj, mam rovnaky problem.. v puberte som mala plet uplne hladucku, teda az do 19rokov. a teraz? strasne, stale sa mi vyhadzuju nove bolave vriediky, nikdy nemam peknu tvar. :( robia sa mi hlavne na cele, alebo na krajoch tvare, kde zacinaju vlasy, ale aj na licach :( a potom po tychto ,,pupakoch" zostavaju dlho cervene flaky, jazvy, lebo su hlboke.. neviem sa tiez toho zbavit.. ale mam pocit ze ked jem sladke, je to horsie. takze prave zacinam dost obmedzovat sladke a uvidime co to spravi.. tiez som z toho uz na nervy :(

ja ti vlastne ani neviem poradit, ja som uz skkusala vselico z kozmetiky aj od lekarky som mala nieco, ale nic nepomohlo a ked tak, tak len nachvilu. ale ked na nieco prides, prosim daj mi vediet..

sarah-jane

nie nie problemy mam uz dlho.. dva roky zhruba a antikoncepciu som vysadila koli tomu. ale nepomohlo. takze to bude iny dovod :(