Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovinotvorne znamienko?

Príspevok v téme: Rakovinotvorne znamienko?
princezna191

Ahojte,chcela by som sa opýtať,na chrbte mám už dlhšiu dobu znamienko hnedej-tmavsohnedej farby...nieje velke možno ako hrasok a ploche.teda nevytrca.bola som s tym u koznej a odporucila mi s tym ist dat to von no nejak som nato pozabudla(skuskove+ine povinnosti)a teraz je enskoro kvoli letu.povedala ze teraz to sice nieje rakovinotvorne ale moze byt ak anto bude prazit slnko alebo nieco.teraz som sa vsak zlakla pretoze akoby sa kolo neho trosku zacervenalo tak enviem ci to moze byt tym ze je pod tym vyrazka alebo ci nieco sa deje...neviete poradit?

imaginary

moze byt pod tym vyrazka, alebo nieco, ako si sama napisala.. ak nezacalo nejako rast a ma pevne kontury (nejde ta hned tak do stratena ale je ohranicene), tak sa nemusis bat.. a v lete ked sa budes opalovat tak si ho prelep leukoplastom radsej..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.