Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde kupujete oblecenie?

kika1166

Tak ja zvyknem nakupovať hlavne cez internet, hlavne answear. Ale sledujek stále túto stranku www.modnehity.sk kde sú super nápady čo s čím skombinovať aby som bola "in". Super stránka, odporúčam každej babe, ktorá sa o seba stará a chce vždy dobre vyzerať! ;)

katrinF

Ja som si kúpila krasnu blúzku a bundu lesklú čiernu (je nádherná) zo stranky www.vyzerajkrasne.sk, sú tam univerzálne velkosti, ja mam číslo S a sedí pekne, prispôsobí sa postave :), vela stastia v hladani kvalitných obchodov :)

ringit

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z www.ringit.sk . Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá. Ja som sa o tejto stránke dozvedela od kamošky.

Anka24

Nákup cez internet sa aj u mňa stal akýmsi štandardom.Kvalitné dámske oblečenie www.fasardiofficial.sk si nakúpim z domu a potom sa teším na balíček. Zapnime teda notebook, tablet či Váš smartphone a využívajme výhody moderného sveta naplno.

bee_1

Ahoj, ja to mam tak podelene, sportove oblecenie kupujem cez zlavove kupony www.kuponyzdarma.sk
ale ostatne oblecenie vacsinou cez bonprix a zlavy ktore tam maju www.kuponyzdarma.sk
skujs pozriet, na bonprixe si urcite nieco najdes

Frankie Hack

Najnovšie som začala nakupovať manželovi veci cez net a to z eshop.thibaudgaudin.com?. Predávajú ozaj pekne spracované a ošité veci z hovädzej kože a za celkom priaznivé ceny. Manžel ich má dokonca celkom rád a pomerne dlho mu vydržia

gastanko2016

ja nakupujem niečo v Parndorfe v AT-veľa značiek je tam lacnejších o 30 až 70 percent,niečo v nákupných centrách a potom aj na internete.

0vecka

ja nakupujem na amazone a topanky priamo na stranke ECCO alebo jak sa to pise. oblecenie netusim kolko za to dam. Viem len ze za topanky asi 120 vydrzia mi dve sezony (letna zimna) a kosele asi za 50 tie mi zatial vydrzali 2 roky bez opotrebenia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.