Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde kupujete oblecenie?

Anka24

Nákup cez internet sa aj u mňa stal akýmsi štandardom.Kvalitné dámske oblečenie www.fasardiofficial.sk si nakúpim z domu a potom sa teším na balíček. Zapnime teda notebook, tablet či Váš smartphone a využívajme výhody moderného sveta naplno.

bee_1

Ahoj, ja to mam tak podelene, sportove oblecenie kupujem cez zlavove kupony www.kuponyzdarma.sk
ale ostatne oblecenie vacsinou cez bonprix a zlavy ktore tam maju www.kuponyzdarma.sk
skujs pozriet, na bonprixe si urcite nieco najdes

Frankie Hack

Najnovšie som začala nakupovať manželovi veci cez net a to z eshop.thibaudgaudin.com?. Predávajú ozaj pekne spracované a ošité veci z hovädzej kože a za celkom priaznivé ceny. Manžel ich má dokonca celkom rád a pomerne dlho mu vydržia

gastanko2016

ja nakupujem niečo v Parndorfe v AT-veľa značiek je tam lacnejších o 30 až 70 percent,niečo v nákupných centrách a potom aj na internete.

0vecka

ja nakupujem na amazone a topanky priamo na stranke ECCO alebo jak sa to pise. oblecenie netusim kolko za to dam. Viem len ze za topanky asi 120 vydrzia mi dve sezony (letna zimna) a kosele asi za 50 tie mi zatial vydrzali 2 roky bez opotrebenia

brisova25

ahojte pred dvoma rokmi som našla jednu skvelú stránku na oblečenie,doplnky a topánky ANSWEAR .. sú veľmi ochotní a cenovo dostupní. Doručenie je veľmi rýchle a čo je najlepšie, s reklamáciou sa u nich dá veľmi dobre dohodnúť. taktiež kvalita matriálu je super-- ušetriť môžeš aj pomoc kuponov www.kuponyzdarma.sk

juuuuju

u mna je jednotka jednoznacne VIVANTIS ( www.kuponyzdarma.sk ) majú tam nádherné oblečenie (dámske, pánske, detské, doplnky) za veľmi dobré ceny :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde kupujete oblecenie? - Fórum - ZDRAVIE.sk