?????????????

Príspevok v téme: ?????????????
jj

ja uz neviem co dalej so sebou....rano sa zobudzam s myslienkou ze kedy uz bude konecne vecer aby som mohla ist zase spat a preco sa tak dni vlecu....jednoducho mam pocit ze chcem cely svoj zivot urychlit nech cim skor prejde a je pokoj...vobec to nechapem...a uz neviem co robit...nic ma netesi aj ked by som sa mohla tesit z vela veci....no nejde to...kazdy den je pre na hrozne dlhy a nudny...neviem najst to svetielko...

slusny_muz

No myslim, ze laska k peniazom, sa asi tazko zmeni, mozno na Slovensku to bude este horsie...ale drzim Ti palce...ale pozeraj sa na svoje stastie a stastie tvojej rodiny...neplytvaj energiu tam kde je bezvyznamna a nevyuzitelna
Este k jj: Kazdy clovek preziva niekedy obdobia ked si kladie otazku ze to co robi, resp. nerobi ma nejaky vyznam. Ja mam tiez niekedy take obdobia ako keby sa mi stratil zivotny ciel. Ale tre to prekonat...je to ako burka, ktora rychlo pride ale ponej sa vzdy vajasni. Hlavne treba pozitivne mysliet....

evuso

Za mesiac tu kocim.Uvidim aky bude doma.Uz som sa s nim o tom velakrat rozpravala,no marne.U mna je to tak ze pokial niekoho milujem nedokazem ho opustit.Mam svoj pohar ktory preteka a pokial celkom nevitecie dovtedy to zvladam.Si mily ze sa zaujimas o moje stastie ale teraz je dolezita ,jj,.Ja som uz prezila vela silnych ran od zivota a vzdy som sa dokazala postavit na nohy lebo chcem zit..

slusny_muz

evuso a to ako s Tvojim zivotom si spokojna?? Ved je to strasne...porozpravaj sa svojim pritaelom...ja chapem setrenie penazi ale zas na ukor zdravia a pohody...to nie

evuso

Som v zahranici so svojim priatelom,som s nim 24hod denne,ma uplne ine zaujmi ako jaOn je na prachy ja som zas citlivka.Nepomaha mi u nicim vkuse sa hadame.Mam zdravotne problemy a neviem ist stym k lekarovi lebo peniaze su dolezite a nemozem len tak odtialto odist.Moja mamka je na dvochodku,ocino je tiez velmi chori a tak isto stratil robotu,nemaju peniaze.Vsetko co zarobim ide priatelovi a mne nezostava na seba nic vizeram ako opica,neupravena a znicena.Zomiera mi dedko ktoreho mam velmi rada.No uvedomujem si ue musim zit lebo to je to najdolezitejsie co mam.Je to smutne ze ti zomreli blizke osoby je diost tazke ja som prezivala nieco take ale musis ist dalej.Postavit sa na nohy a zit.Neurob to ze sa budes zozierat za nieco za co nemozes.Rodina je ako pristav vzdy ich budes mat a vzdy sa k nim vratis.Aj mne chybaju a velmi sa na nich tesim a to mi pomaha.Viem ze ich mam!!!

brunuska

vies tiez sa snazim utesit ked mi je blbo tym - ze co su moje problemi proti tomu ake maju iny ludia-ale v tej chvili mi to absolutne nepomaha-lebo pre kazdeho z nas su tie nase problemi tymi najvacsimi a najtazsimi !

jj

tak aspon v skratke....no za posledne 4 roky som stratila troch ludi, ktori mi boli vsetkym...jednoducho necakane a bez rozlucky odisli a boli to stale...a potom este aj moja rodina...som na internate a domov chodim malo lebo mam to dost daleko...proste chybaju mi...velakrat tuzim byt s nimi ked je mi dobre alebo ked ma chytaju moje "nalady"...dat si mamiminu krupicu...proste chybaju mi...a potom este aj ocino je dost chory a kvoli tomu aj prisiel o pracu...a este kopu dalsich problemov...:(

jj

tak aspon v skratke....no za posledne 4 roky som stratila troch ludi, ktori mi boli vsetkym...jednoducho necakane a bez rozlucky odisli a boli to stale...a potom este aj moja rodina...som na internate a domov chodim malo lebo mam to dost daleko...proste chybaju mi...velakrat tuzim byt s nimi ked je mi dobre alebo ked ma chytaju moje "nalady"...dat si mamiminu krupicu...proste chybaju mi...a potom este aj ocino je dost chory a kvoli tomu aj prisiel o pracu...a este kopu dalsich problemov...:(

esti

Nedus to prosim ta.Nerob blbosti radsej si snami dopisuj a vyrozpravaj sa nam.Su tu dobry ludia ktory ti poradia.Psycholog moze byt aj uplne cudzi clovek ktory ti vie poradit a ktory ta vypocuje.

jj

brunuska ja si fakt vazim co si napisala a citala som to pozorna...chcela by som skusit toho psychologa...lenze ja na to nemam "gule"...ale vazne dakujem za vsetky rady...mozno ze tam nakoniec aj pojdem, pretoze viem ze to asi ine riesenie nema a vazne diiik za rady