?????????????

Príspevok v téme: ?????????????
jj

ja uz neviem co dalej so sebou....rano sa zobudzam s myslienkou ze kedy uz bude konecne vecer aby som mohla ist zase spat a preco sa tak dni vlecu....jednoducho mam pocit ze chcem cely svoj zivot urychlit nech cim skor prejde a je pokoj...vobec to nechapem...a uz neviem co robit...nic ma netesi aj ked by som sa mohla tesit z vela veci....no nejde to...kazdy den je pre na hrozne dlhy a nudny...neviem najst to svetielko...

brunuska

najhorsiu vec ktoru mozes urobit-je dusit v sebe svoje pocity,svoju bolest...krasne sa ti to tam kopi a jedneho nadherneho dna mozes chytit taky zachvat jak ja a potom uz moze byt neskoro.takze bud sa vykecaj priatelom-normalne bez hanby ich otravuj :-) ved na to ich mas alebo pekne krasne sup sup k psychiatrovi. chodime k nemu vsetci len malokto sa k tomu prizna a nie je to ziadna hanba! ok?

jj

ked chcem ist k psychologovi to musim ist najprv asi k svojmu lekarovi ze???
a ja aj celkom tusim kde to vsetko viazne...dosta sa toho prevalilo za posledne 3 roky a nejako to asi nedokazem vstrebat len tak lahko...

esti

Brunuska ma pravdu ty sa v prvom rade musis vyrozpravat dostat zo seba von co ta trapi.Ked to nedokazes povedat priatelom alebo ti oni nevedia poradit tak chod k psychologovi.On ti pomoze!Aj ja som u neho nie jeden krat bola.Hlavne v puberte.

brunuska

mne to nemusis hovorit-mala som apaticky zachvat tri dni- par svetlych chvilok,az na to ze ja som prezivala hrozy minulosti stale dokolecka a nevedela som z toho kruhu von a uz nikdy sa tam nechcem ani nevratim! ano mam priatelov-ale ked mi je blbo tak vsetkych poslem niekam a nikoho k sebe nepustim.

jj

priatela nemam...nato som moc blazniva a hanbiva... :) ale kamaratov mam dost...aj teraz idem vonku na biliard a taky pokec...ale jednoducho vobec ma to netesi....

brunuska

aku odvahu?normalne tam chod-dokedy sa chces trapit? podaruje ti prijemne AD- antidepresiva,ktore by ti isto pomohli, porozpravate sa....

esti

Predstav si ze si zatvorena v jednom priestore 24hodin denne.Nevies nikam ist a nemas sa s kym bavit.Je to o dusu.Mas v hlave plno slov len ich nemas komu povedat.Zavidim ti ze mas priatelov.Vaz si ich lebo ked ich nebudes mat tak ta to bude trapit.Mas priatela,alebo dobru kamosku?

brunuska

ano apaticky zachvat.ze uz ani z posteli nevylezies,ziadne jedlo,spanok,nic nebudes okolo seba vnimat. vazne by ti pomohol psycholog-psychiater skor-neni to ziadna hanba- mas depresiu-nic ta nebavi...takto cez net sa to nevyriesi.

jj

momentalne studujem...skusky mam vsetky noa ani to ma netesi...spoluziaci ked spravili nejaku tazku skusku bo li celi bez seba ze ju maju...a ja? mne to bolo jedno...sa smejem ze mam jednotacke dni:)
uz som aj rozmyslala nad psychologom...no nato nemam odvahu