UPJS- Fakutla verejnej správy

somebody

na primacky treba tie predmety z nauky o spolocnosti, ak z toho maturujes tak by to malo byt v pohode. ale na tvojom mieste by som si tie knihy aspon precitala, ved z tych knih su predsa otazky na primacky ! primacky vseobecne nie su tazke, ale zas to netreba ani podcenit.
co sa tyka samotnej skoly tak ano je tazka, ale nic co by sa nedalo zvladnut. pokial ta to bavi tak v pohode :)

Deaa

ja si zas nedovolím ísť na prijímačky bez toho aby som si prečítala literatúru :-D
z angličtiny resp. z cudzieho jazyka bolo veľa otázok? a či mi skôr treba pozerať gramatiku alebo slovnú zásobu?

LonelyGirl

Ano,aj ja som počula názory že aké ťažké to je,ale dá sa to úplne v pohode.Som len prváčka,tak neviem ako je to v ďalších ročníkoch. Je to pravda,že právo je ako keby hlavný predmet,a aj ekonomika.Ja som na príjmačky ani tú povinnú literatúru nečítala,takže otázky sa mi zdali ťažké.

Deaa

dávala som si tam prihlášku pretože sa mi páčili predmety. niekde som čítala debatu a tam písali že vraj je to dosť ťažké a že dosť zaťažené na právo. a na prijímačky mi stačí prečítať povinnú literatúru alebo sa v tom mám vrtať dôslednejšie?