Poriadne oholené nohy!

Príspevok v téme: Poriadne oholené nohy!
Janka222

Zdravim.prosim viete mi niekto poradit,ako si mam holit nohy ? ide leto a kazdy druhý den sa holit ziletkou neni nic prijemne a niekedy na to cas nie je. ist von s chlpatymi nohami,,,,to neni nic ,co by ma lakalo.chlpky mam dost hrube a tak sa dost bojim epilatora alebo vosku,,,,no nakoniec sa asi odhodlam na vosk,,,,kupila som si voskove pasiky (Balea,,,take ruzove),,,,ma s nimi niekto skusenosti? skusila som si vytrhnut chlpky na stehnach,pretoze tam mam jemne chlpky,no nejak akoby to nefungovalo,,,,asi som to robila zle,,,vytrhlo mi len par chlpkov,,,vedel by mi niekto nieco poradit?dakujem vam,,,moc mi to pomoze

katuša

ahojte, ja som si pár mesiacov dozadu kúpila pásiky veet, robila osm všetko podla návodu, aj chlpky som mala dostatčne dlhé a nemám ich ani tak velmi silné, no strhlo mi velmi málo chlpkov,tak som to opakovala, podla navodu, no ani tak mi to nepostrhávalo poriadne. dokonca, niektoré chlpky akoby mi len odtrhlo a zostalo mi akoby dvojdnové strnisko. takže za tie peniaze som povedala nikdy viac. ešte vyskúšam depilačný krém, ale to je čo sa doby týka, to isté ako žiletka...takže zatial som stále pri žiletkách, aj ked ani mna to už nebaví, hlavne teraz v lete.

jankaaaaaaaa

viem! skusala som to na ruke, tam to vobec tak nestipalo a na ruke mam jemne chlpky tak tam to odstranovanie nebolo take ako na nohe. kedze na nohe mam silnejsie a tvrdsie chlpy tak to odstranovanie spachtlickou bolo asi tak prijemne ako holenie ziletkou malych poriadne nevyrastenych chlpov

jankaaaaaaaa

ja zatial pouzivam len ziletky ale tiez ma to nebavi. roslam nad tymi pasikmi alebo cukrovou pastou..
ale minule som si kupila depilacny krem.. a poviem vam ze uz nikdy! dala som si ho na celu nohu, nastastie len na jednu :D uz pocas aplikacie ma to neskutocne stipalo. ked som si to po tych 10minutach odtranovala tou spachtlickou to bolo nieco hrozne! stipanie, palenie! cela noha uplne podrazdena, cervena, take vyrazky som mala ako po poprhleni zihlavou :D strasne :D a celu noc ma este ta noha palila, uz len ked som sa dotkla nohy tak to palilo strasne a nie to este ked som si chcela lahnut na tu nohu alebo nieco :D. ostali mi take pichlave chlpky. na stehne to bolo v pohode lebo tam mam chlpky jemne, ale aj tak mam sem tam zapalenu vyrazku. druhu nohu som si oholila ziletkou a ta je ovela hladsia aj na druhy den..

Sára112

Ja tiež používam Balea pásiky (ružové). Tiež mi na začiatku nestrhli veľa chĺpkov.

Prišla om na fintu: pásik nahrej šúchaním, ako píše v návode, prilož na nohu, počkaj, strhni.
Ke´d chceš ešte pásik využiť, nahrej vosk teplým vzduchom z féna, ale nie príliš, len aby trohu zmäkol, prilož na nohu a potom vosk ochlaď, napr. trochu fúkaj, alebo ja si depilovanú ruku nachviľu priložím ku chladnej stene. trochu počkaj a strhni.

... u mňa funguje :))

natalka1989

ja som si dala robit nohy voskom v salone a vobec to nebolelo! cakala som nieco hrozne a ak je kozmeticka sikovna a vie ako to strhnut tak to ani nepocitis... a to ja mam dost nizky prah bolesti, elektricky epilator som nevydrzala

ked mi to urobila kozmeticka bolo to dokonale, teraz si depilujem sama pasikmi od veet a pri troske sikovnosti to tiez vobec neboli :)

Deaa

neviem ti povedať pretože som si nebola dávať trhať niekde v salóne. ale určite to bude to isté akurát že tam bude moment prekvapenia keď strhne :-D

Janka222

dakujem za info,,,ja som to tak aj robila ale neviem,,,,nejak mi to neslo,,,akoze vytrhlo mi to par chlpkov ale nie tak ako som si to predstavovala,,,uvidim,ked budem mat dlhsie aj na lytkach,tak to skusim a ak to nepojde,pojdem na vosk do kozmetiky,,,tam by to malo boliet tak isto ako ked pasikmi ? ci ovela viac? :(