Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex a tabletka "po"

krtkoprtko

ja zajtra ešte budem volať neurologičke, že či teda naozaj nie je problém s antikoncepciou, ale už mi aj predtým hovorila, že by nemal byť problém..a docent mi minule hovoril, že to očkovanie na rakovinu krčka maternice by nemal byť problém, len som musela ešte počkať, lebo samozrejme každé očkovanie znižuje imunitu.ale keď si ten copaxone pichám už rok a pol, tak myslím, že by nemal byť problém

tina78

ja som bola minuly tyzden na gynde ale este som nic nehovorila o antike, skor som sa bavila o vakcine proti rakovine krcka maternice chcela by som sa dat zaockovat len mi nevedela povedat ci pri sm je to bezpecne sa dat ockovat

tina78

ja som kedysi brala tri roky antiku, ked som dostala prvy atak tak ma liecili solumedrolom infuzky tak som ju prestala brat odvtedy asi 3 roky ju neberiem teda okrem tabletky ,,po,, tu som raz alebo dvakrat uzila.
rozmyslam ze by som si ju znova dala predpisat

krtkoprtko

ja viem, že sa môže normálne brať antikoncepcia, aj mi neurologička povedala, že by nemala byť žiadna, ktorú by som nemohla brať, lenže doteraz som ju ešte nemala vybavenú...

tina78

ok uz som kludna :-)

prepac ...
cokolvek teraz napisem, tak zasa to budes brat ako utocenie.

ale kamaratka ma sm a bere antiku normalne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skleroza multiplex a tabletka "po" - Fórum - ZDRAVIE.sk