Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moj príbeh

Príspevok v téme: Moj príbeh
sanara

Do fitka chodim uz dve mesiace 6x do tyždna vyhýbam sa sladkemu nejem mastne jedla,pijem vodu ...ale moja vaha stale stoji na 63-62 pri vyske 171-172 ...namiesto toho aby som nieco schudla tak stále ma nafukuje a mam zapchu ....
...citim na sebe ze som daco schudla ale nic radikalne ze 5kg za mesiac :(.... co robím zle ??

Sisi135

ja_ja_ja: skús dačo takéto:
R: nejaký celozrnný chlie + nízkotučný syr + chudá kvalitná šunka + lyžička oleja alebo dve lyžičky orechov / semien + zelenina
D: ovsené (špaldové, ražné, pohánkové, ...) vločky + biely polotučný jogurt + jeden ks ovocia - ak ráno neboli orechy /olej tak sem
desiata a raňajky sa môžu meniť
O: celozrnná príloha /zemiaky + chudé mäsko/ ryba / cottage / tvaroh / vajcia + jedlo pripraviť na lyžičke kvalitného oleja alebo bez oleja a ním potom pokvapkať zeleninu
Ol: celozrnný chlieb/ vločky + tvaroh / cottage / vajcia / šunka / syr + trochu orechov / semienok + zelenina
V: mäso / ryba / cottage / vajcia /tvaroh / ... + zelenina + lyžička kvalitného oleja + trochu celozrnnej prílohy / celozrnného chleba alebo varených / naparovaných zemiakov
V2 : acidko + zelenina + orechy / tvaroh + zelenina ...

veronn

laurina22:ja mam opacnu skusenost.Kym som brala,tak som bola s kilami v pohode a ked som ju vlani vysadila,tak som pribrala 10kg.A to bez nejakeho zvyseneho prezierania sa,jedla som tak,ako do vtedy...

Laurina22

Baby a neberiete nahodou HAK?A preto neviete chudnut?Lebo ked som ju brala,nedokazala som schudnut.Potom som vysadila a pekne to islo dole.A teraz beriem opat a nic,ani gram.

evitt

no ja tiez cvicim , 2x do tyzdna beh, nejem nic sladke, mastne, nic kaloricke jem iba zdrave veci a vaha sa uz velmi dlho nechce pohnut, iba ak vtedy ked prestanem na nejaky ten tyzden cvicit tak mam hned aspon o 2 kila viac a neviem co mam viac robit, help

ja_ja_ja

Sisi135...a mohla by si nam prosim napisat aspon taky cca jedalnicek ze co kedy a kolko priblizne papavas???? :)....lebo som uz zufala....:(...ved nechcem dat dole 20 kilo...staci 5-6..je to tak vela aby sa mi to nepodarilo?? :(...vdaka :)

Anonym ka

Ja som sice dietu ani nič podobné nezažila, ale skús nehladovieť, ak si hladná tak sa ti usádzajú tuky. Odporúčam jesť cereálie, najlepšie ovsené vločky ;)

Sisi135

ja_ja_ja: Ja pomaly nikdy nejem z taniera vždy len z väčších misiek a čuduj sa svete brucho mám vypracované a ploché, a to bývali časy ( a nie zas až tak dávno) čo som mala okolo brucha nie jednu ale tri pneumatiky. Základ tvorí vždy strava cvičenie len 20 %. Ono nestačí jesť len 5x denne (lepšie je 6x) ide aj o to čo kedy a zješ a v akom množstve či neješ primálo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moj príbeh - Fórum - ZDRAVIE.sk