Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BLONDINKY-spokojnosť s farbou

tazko-

radit-ja som minule len tak pozerala na farby ale existuju-je ich velmi vela a krasne odtiene-len je rozdiel ked ich vidime na krabicke a ked si ich dame na vlasy...
vela zalezi na kvalite vlasov,na farbe aku chceme prefarbit na pozadovanu farbu,dalej na dlzke farbenia/myslim kolko minut farbu drzime na vlasoch/
podla mna nikdy nedocielime farbu ktora je na krabicke...
ale niekedy ma clovek stastie a docieli krasnu farbu aj farbou ktora sa nam na krabicke nepozdava...
mam dlhorocne skusenosti...od 15nastich rokov striham,farbym vlasy a drzala a strihala som uz v ruke vselijaku kvalitu vlasov...

jankaaaaaaaaa

vyskusaj garnier img.bazarek.pl
fakt super farba,.. a kedze mas melir a teraz a nemas jednotnu farbu , tak ked si das nejau tu blond, tak chyti ti tak ze budes mat niektore pramienky svetlejsie, niektore tmavsie, ale nebude to take vyrazne.. bude to taky pekny nenapadny melir. aspon ja som to tak mala

blondula

ja mam svoje vlasy tmavy popolavy blond a davam si na ne farby Loreal.nefarbim uz casto,asi raz za 2-3 mesiace.naposledy som mala farbu 1021-blond svetla perletova.chytila mi velmi pekne,takze odporucam!alebo aj ta penova je dobra 90-prava svetla blond ! len neviem ako chytaju na tmavsie vlasy....

Jajkaaa

Ahojté :) chcela by som sa poradiť mam špinavý blond dotoho si davam melir tak každe 2 mesiace ale chcela by som sa prefarbiť na blond odporučate mi niejaku dobru farbu? :) .. a najlepšie taku do biela a či neviete keby som si dala \"bielu\" farbu či by mi ostali aj tie hnede pramienky? ;)

katuša

ana_bella

ja ti zas závidím tvoju farbu. keby som mala takú krásnu sýtu farbu vlasov, nikdy by som sa nefarbila. tvoje vlasy sú krásne, výrazné. ja som mala vlasy také svetlo hnedé až špinavé blond, také nevyrazné, ani taká farba ani taká, pôsobila nudne. ak máš takú farbu aká je na obrázku, nefarbi sa :) ja som nemala ani veľký výber čo sa týka farieb, lebo som celkov taký svetlý typ, biela pleť, svetlé obočie...a keby som šla do tmava, nevyzeralo by to ktovieako, prípadne musela by som si farbiť obočie, chodiť do solárka a tak...

ana_bella

Zavidim vam svetlohnede vlasy :) Ja som vzdy chcela byt blond ale neviem ci je v mojom pripade mozne dosiahnut blond farbu. Moje vlasy su asi taketo www.google.sk Vsetci mi vravia ze som sa mala narodit ako blondinka, myslim ze by mi to mohlo pristat, mam zelene oci a svetlejsiu plet. Len si nechcem velmi znicit vlasy..Uz ich mam dost znicene kedze si ich denne zehlim alebo natacam. Je niekto kto si takto radikalne prefarbil vlasy? Mam radsej zostat pri svojej povodnej farbe?

Jenny.

Katusa dakujem za odpoved a za nazor:),ja mam 19:),parkrat som si uz skusila dat svetlejsiu farbu z drogerie,farby bez amoniaku,ale zosvetlilo mi to iba kusok,len momentalne ten kusok predsa len dost vidno pri odrastani,takze sa chystam ku kadernicke a tak sa rozhodujem,ci skusit blond alebo sa nejako vratit spat:)

jankaaaaaaaa

ja som tiez oisla z takej strendej hneden na blond. farbila som to doma a po par farbeniach som bola spokojna.. len som musela casto odfarbovat korienky co vyrastali, sem tam nejaky melir, alebo iny odtien blond osm skusala.. dost mi to ale nicilo vlasy, vela ludi ma pochvalilo ze mi to pristane, ale ja som sa necitila dobre ako blondina, aj ked moje vlastne vlasy su take stredne plave.. po necelom roku som sa na blond vykaslala ale na tu odfarbenu hlavu mi strasne zle chytali farby zo zaciatku

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BLONDINKY-spokojnosť s farbou - Fórum - ZDRAVIE.sk