stalo sa vam ze menstruacia neprisla nacas aj napriek tomu ze uzivate hak?

jankaaaaaaaa

urcite pojdem. nezacnem uzivat novy blister bez toho aby som si bola ista ze niesom tehotna.. navyse este pouzivame aj lubrikant ktory spomaluje spermie.. takze keby som otehotnela asi by som bola druha paneka maria..

lionesssssss

janka, ja si nemyslím, že si tehotná...

ale zase čert nikdy nespí...

ak si užívala pred tým dve balenia za sebou, to už súvis môže mať... ale ten test choďte kúpiť...

jankaaaaaaaa

stale nic..
tiez si myslim ze take veci s tym nesuvisia.. ale vies, topiaci sa aj slamky chyta tak sa snazim najst hocijaky dovod..
lekar na antikoncepcia.com tvrdi ze sa to stava ze menzes vypadne. ale co ja viem..?? uzivam hak pol roka, a doteraz pokial pamatam stale chodil v rovnaky den.. lenze ja som si uzivala dva blistre bez prestavky, potom prisla ta silna a bolestiva menstruacia a taku som nemala ani pred uzivanim hak. a teraz nic.. priatel mi hovori ze jeho byvalej sa to tiez stalo a ze nebola tehotna a ubezpecuje ma ze mam pockat do zajtra a ked nic tak pojdeme kupit ten test spolu aby som "mala dusu na pokoji".. lebo sak cely mesiac sme sa chranili aj inac nielen tabletkami. sice sme mali asi v prvom tyzdni sex bez inej ochrany, ale to pochybujem zeby som po takom silnom menzese a tom vsetkom zarazu mala presne vtedy ovulaciu a otehotnela som

lionesssssss

stále nič?

neviem, telo síce nie je stroj, ale za 4 roky užívania HAK sa mi jediný raz nestalo , že by mi menzes prišiel v iný deň ako mi chodil... tak neviem...

mimochodom, silný predošlý menzes určite nemá nijaký vplyv na tento menzes, to s tým nesúvisí

jankaaaaaaaa

praveze ma to pobolievalo len rano troska a uz nic. tak neviem. dufam ze pride este . uvidime. ale zase naposledy co som mala menzes bol dost silny a aj bolestivy co u mna to je velmi vynimocne takze mozno tento mesiac preto neprisiel zatial . uvidim. a asi skocim do tesca, ale test bude asi aj tak najlepsie robit z ranneho mocu

jankaaaaaaaa

panika ma chyta ze neprisiel menzes, pritom chybu som urobila raz, priznavam ze som vynechala tabletku v druhom tyzdni. na druhy den som teda zobrala dve.. a v letaku ani nepisalo ze sa treba chranit nasledujucich sedem dni inac. je to pisane iba ked tabletku vynecham v prvom tyzdni. no my s priatelom sme pouzivali aj inu ochranu nielen sedem dni ale stale potom co sa to stalo. dnes ma pobolievalo podbrusko. zajtra si kupim test, lebo dnes v nedelu nieje ziadna lekaren otvorena akurat na pohotovosti a to ani neviem kde je..

lionesssssss

Jaja18, ak ti menzes neprišiel dva krát po sebe, nezačni užívať nové balenie skôr ako vylúčiť na 100% tehotenstvo...

treba urobiť test

Jaja18

no mne sa to prave stalo tiez . uzivam HAK Minerva uz rok. Raz s ami stalo ze mi neprisla menstruacia. A teraz opat. V ten mesiac uzitia som mala hnacku ale az po 9 hodinach od uzitia.s partnerom stale konbinujeme prerusovanu suloz a HAK. Neviem zatial mi menzes neprisiel. A myslim si ze by som nemala byt tehotna nie?