Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Korčulky...

Príspevok v téme: Korčulky...
Petrussa

Ahojky korčuliary!
Dnes začínam korčulovať!Čítala som, že je to výborné celkovo na spodnú časť tela! Teda tú moju problematickú!

Chcela som sa spýtať!
-Ako dlho by som mala korčulovať?(chcem korčulovať každý deň)

-Za akú dobu ste vydeli výsledky?(za týždeň, dva, mesiac?)

-Čo dôležité by som mala pri korčulovaní dodržiavaať?

Ďakujem za vaše odpovede! Peťa :-P

jankaaaaaaaa

ono niekedy je to tak ze clovek cim viac sa snazi chudnut tym menej mu to ide.. takze neprehanaj to az tak s tym cvicenim, presilis si telo a bude vycerpane tak sa mu ani nebude chciet zbavovat tukov.. aj psychika v tom robi strasne vela.. alebo si daj este vysetrit stitnu zlazu lebo v tom zvykne byt tiez casto problem

ja_ja_ja

Jankaaa...ved prave ze o to ide...biele pecivo voobece nejem....vyprazane takisto nie..mne osobne to nerobi dobre na zaludok a ani nie som zastancom takych jedal a fastfoodov....proste bud to len chude maska..a hlavne ryby, sardinky,mliecne vyrobky, musli, celozrne pecvo, cottage syr, sladkemu sa vyhybam....raz za cas jasne ze si dam nieco..ale nie kazdy den...e vecer sa neprejedam...ziadne cipsy, pukance cokolady....je mi potom tazko..takze radsej odolam...a ja nie len na korcule chodim..chodim aj behavat 50 min...a bicykel...to je moje :D :D...take cyklotury min 3 krat tyzdene :)...och teraz by som hend sla keby neprsi :D :D :D....takze potom uz neviem co robim zle...a este neico..viem ze nie kazdy chodi na korcule s umyslom chudnut...ja tam tiez chodim s umyslom vybitia energie...a som potom rada ze som sa hybala a nieco robila pre svoje zdravie :)

jankaaaaaaaa

ja_ja_ja : vies nie vsetky baby sa korculuju preto aby schudli...
neprehanaj to az tak s tym, 70minut nonstop korculovania vobec nieje zdrave, namahas tym velmi telo a vycerpavas ho. ja sa korculujem dokopy 2hod a medzitym si dam tak tri prestavky. navyse vycerpanim zvysujes riziko urazu, tak pozor nato.. nestaci sa len korculovat, treba aj ine aktivity.. a hlavne zdravo a vyvazene jest a neprejedat sa tukov, sladkosti, olejov, potravin z konzervy, bielej muky a pod..

ja_ja_ja

..tak aj ja sa podelim s mojou skusenostou...chodim korculovat tyzdennne aj 4-5 krat...ked nepsri...co teda doposial bolo pekne pocasie;)....a byvvam tak hod aj pol/ hod aj 15 min.....ja som ten typ..ze musim makat cely cas...aby som sa riadne spotila a vybila tu energiu zo seba....:)..len neviem teda ci je o individualne...ale ja som zatial nechudla vobec...a ani sa mi nezda ze by som mala chudsie boky a stehna..takze neviem ako ucinne je korculovaie..lebo ked vidim u nas niekotre baby ako sa tie korculuju..ze v niektorych pripadoch je aj slimak rychlejsi a idu sa tam vyrozpravat a po kolecku sedia na obrubniku...a ja makam nonstop 70 min....tak potom neviem kde je problem.. :(..tak to je moja skusenost...

Petrussa

Však keď viem jesť! MUsim aj makať!
Nie? MOžem si za to sama :D

Teším sa na to!

A keĎ viac ako pol hodinu, s tým som rátala!

Mám motiváciu! :D

Simonella

ahoj.. po pol hodine stáleho korculovania sa zacina chudnut.. telo sa zacina zbavovat tukov cize ak chces chudnut musis korculovat minimalne pol hodky.
a vysledky? no to neviem .. podla mna aj mesiac je malo.. si nemysli ze ked budes korculovat kazdy den tak o tyzden mas 5 kg dolu :D..to je riadna makacka..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Korčulky... - Fórum - ZDRAVIE.sk