Slimball

sara08

Tak k dnešnému dňu mám o ďalšie kilo dole :-). Teším sa z toho, pretože dlho sa mi váha nepohla, napriek mojemu snaženiu. Ja som vďaka zdravej strave a cvičeniu schudla 27 kíl v priebehu trištvrte roka, a napriek tomu, že sa naďalej dobre stravujem a cvičím nemohla som sa odraziť od svojej váhy´ani o kilo.
nemám nadváhu- mám 62 kíl pri výške 173 cm, ale ešte cítim, že je z čoho chudnúť, chcem sa dostať na váhu 55 kíl. Svoju váhu si držím už dva roky a nevedela som sa z nej pohnúť ďalej, preto skúšam aj inú možnosť. Schudla som 2 a pol kila zatiaľ a to to nemám ani týždeň, avšak mám pocit, že som pri slim balle stále hladná... to mi vadí..tak som zvedavá ako to pôjde ďalej, dám vedieť, zatial mám zmiešané pocity, lebo som rada že chudnem ale ten neustály hlad aj napriek tomu že pravidelne jem mi vadí velmi...

šialena

ľudia kedy už konečne dostanete rozum?? každý by chcel žrať a byť chudý? to nemože fungovať .Treba spáliť tuky pohybom alebo jednducho NEŽRAŤ ! čarovný prútik majú len v rozprávke a zadarmo. Z vlastnej skúsenosti :pred každým jedlom sa napiť čo najviac vlažnej vody.potom je plne brucho vody a jedlo nemá miesto :-). Vždy keď máte hlad napiť sa veľa vody potom jedlo..FUNGUJE TO a nič to nestojí!!!!!!!!!!

Sara08

Tak ja som neodolala a napriek nepriaznivým recenziám som si slimball objednala. Priznám sa, že tomu veľmi neverím, ale vyskúšam. užívam ho 3 deň, a keď som sa dnes postavila na váhu, tak som neverila, mám kilo a pol dolu, čo fakt nechápem... Stále som však skeptická, možno mi to odbúralo len vodu, neviem... každopádne dám vedieť ako pokračujem a či aj zvyšok pôjde dole... Ináč necítim žiadne účinky, dokonca by som povedala že som viac hladná ako som bola..

xdanielax

55 € za tabletky?! Ludia vy naozaj nemate kam vyhadzovat peniaze? Mozte mi ich poslat :P
ved to je jasne ze to nefunguje. Nechapem ako tomu este niekto moze verit. Aj ked placebo efekt je nevyspytatelny a mozno u niekoho zaberie ..

Maťka87

Ľudia moji, už tretí týždeň beriem Slimball a neschudla som ani len deko!!! Poriadna blbosť a platila som zaň 55€. Idem to vrátiť, no som zvedavá, či mi pošlú peniaze späť. To číslo (mobil) čo tam uvádzajú vôbec nefunguje, neviem ako sa s nimi spojiť, no určite to NEODPORÚČAM!!! Ďalší ťahač na prachy! Toto by mali zakázať...