Môže zmatruovať aj štvorkár?

jajka001_

ale jasne ze zmaturujes, u nas zmaturovali aj najvacsi idioti a co je uplna tragedia, nikoho tie znamky ktore dostanes, nezaujimaju, takze je jedno ci zmaturujes na jednotky dvojky trojky stvorky

lost

tremu musis porazit :)
nemysliet na tremu, brat to asi ako beznu odpoved..
tam ta "porota" tam nie je na to, aby ta nepustila, ale len preskusala, skor pomozu si myslim, hlavne ak nie si typ ziaka co absolutne ignoroval ucenie/skolu.. :)

Moonika

No viete v podstate nemám štvorky, ale tak občas sa zadarili, ale tak mavam 3,2,ale strašne sa mi ťažko učí, všetko čo som sa doposial naučila, tak som to aj zabudla, a som ešte strašná trémistka dotoho všetkého, tak mám obavy, že ked si tam sadnem, tak nič neceknem....

lost

u nas platilo pravidlo ze stvorkar nemoze dostat jednotku na maturite :(
udajne by to nebolo fer voci studentom ktori sa snazili 8 rokov :D

ShaulaThalit

Jasné :-D U nás jeden štvorkár exceloval na ústnej tak, že sa to perfektne naučil, slovenčinárka skoro dostala porážku, že mu musela dať jednotku. A zasa naopak, poznám toľko ľudí, ktorí sa učili perfektne, ale napr. zmaturovali ledva na štvorku. To je individuálne a možno o šťastí, ale ja tvrdí, že to závisí hlavne od psychologických faktorov človeka v mnohých oblastiach...takže pohoda.

Linguistics

Keby len zmaturovat :)) Moji byvali spoluziaci ledva preliezali so stvorkami cele 4roky strednej, a teraz hviezdia dokonca aj na VS. Nic sa neboj.

lost

jasne :)
ja som bol jeden z tych horsich, ak nie v 10tom percentile (tj > 90% malo lepsie znamky)

avsak, skola bola taka blba, ze si povedala ze pusti kazdeho, aby mala lepsiu prestiz :)))))))

na slovine som mal stastie, ze som dostal jednu z dvoch otazok ktore som sa ucil (karma, diky :) )
nauka o spolocnosti, no tu "ked nepreskocis, prehodime ta" , dik tiez :D
geografia > citanie z mapy :)
anglicnita > improvizacia :)

maval som zo SJ, mat, fyz, chem, zvacsia 4, obcas ak som mal stastie tak 3jky na vysvedceni. nj tiez 3-4 (s tahakmi na slovickach, nikdy som sa tam nic neucil), aj tiez tak 3, a vlastne 2 som mal mozno tak z geo, ked som vtipkoval na odpovedi atd...

proste znamky nie su jednoznacne :) to je ako cenovka, zatoze je na tricku cenovka 1 000 000 eur este neznamena ze naozaj aj tauku hodnotu ma.

ASPON precitat si to treba a potom sa jednoducho nebat, ved ich vidis naposledy ;) gogogo and GOOD LUCK :)