Zažila som smrť?

Príspevok v téme: Zažila som smrť?
veve..

Dobrý deň.

Asi viem, ako vyzerá smrť...

Mala som \\\"zážitok\\\"...Spala som, zobudila som sa o 3 ráno a nemohla som sa hýbať.
Nedokázala som pohnúť ani rukou a ani nohou...ničím...čítala som, že je to spánková paralýza,ibaže...
keď sa mi to dialo, tak som videla pred sebou nejaké geometrické pohybujúce sa tvary a aj nejaké svetlé lietajúce guličky, ktoré som vnímala ako anjelov v tom momente...
Z čoho som mala nepríjemný pocit bolo, že v tom stave si môj \\\"duch\\\" sadol, pozrela som sa na seba-na telo a naspať si lahol ten duch, v tom momente som si myslela, že som umrela, najprv ma pochytila panika, že už nežijem, že toto je smrť a potom taký zvláštny pocit, že keď toto je smrť, tak asi niečo existuje a v zapatí som sa začala upokojovať.
Po pár sekundách ma pochytila zase panika, že čo mám teraz robiť, keď som mŕtva, ako budem vedieť, kam mám ísť a snažila som sa komunikovať a zrazu som sa mohla začať hýbať...keď som sa \\\"prebrala\\\" k životu, tak som začala mimovolne plakať...
No a dôvod prečo píšem je ten, že sa mi to stáva tak asi 2 krát do mesiaca, teraz som pokojnejšia, nechytá ma už taká hrozná panika ako poprvé...

velrybka

hm no radsej necaruj,hranica v magii je velmi tenka...jasne psychopati :D s tým sa stretám často,ber to ako dar,je to tažke ale skus to

anjeli,duchovia,víly,ine bytosti..to všetko sme videli ked sme boli male deti,lenze nam potom zacal matrix(spoločnost?) vymyvat mozgy...

ostatný verte alebo neverte Oni tu sú,vsetko su znamenia...lutujem ludi ze neveria,nepoznaju,nezaujimaju sa,nevidia...ale ved vy este uvidite ako to vsetko skonci...
no a matrix utoci stale!presne je to to ze ked ostatny zistia ze vidis nejake veci,ze mas nejake ine poznanie,tak utocia a snazia sa ti to vymyt z hlavy...zacarovany kruh...

vsetko co potrebujes je laska!
p.s.: je nas takych viac ;)

krtko-lampa

JJ sprav si video aby si si bola ista. A niekomu ho ukaz, ze ake si nasla na nete ... nemusis povedat, ze si to ty spravila. Lebo fakt to nemusi byt DAR ale moze ti iba harasit, alebo si pod vplyvom dacoho ako su lieky, hyperventilacia - zle dychanie a je toho kopec ;) ...

xy:)

aj ja zacinam mat ten pocit.. nieze by som tomu neverila, ale poznam plno pripadov, ktori sa prezehnavaju, ked im preleti okolo hlavy netopier.. treba sa uistit, ci sa nejedna o priliz velku predstavivost a halucinacie.

somebody

no.. v prvom rade by som si na tvojom mieste spravila kvalitny ochranny stit.. navody najdes niekde na nete, pouzijes sviecku, sol a predstavu ze je okolo teba ochranny stit.. ta stranka EPRAKONE je dobra, je tam bosoracky receptar skus tam pohladat ochranu.

tiez by som si dala vysvätit dom/byt (nevadi ak si neveriaca), alebo si zapal v izbe posvätenu sviecku, pofrkaj vsetko so svatenou vodou.
na ocistu priestoru mozes dat v izbe do kazdeho rohu na malej miske sol. tie misky so solou na druhy den vezmes a VYHODIS !!!

ochranny stit si robit kazdy den.. ochranny stit aj okolo izby, bytu, domu.

pravdu mal aj ten co tu pisal, ze sa zivia strachom. hoci to moze byt dost tazke, musis sa naucit citit lasku a nie strach. posli ich prec, najprv podobrom, potom po zlom (vynadaj im:)
okrem toho si mozes kupit aj nejaky ochranny kamen, napr. labradorit alebo lapis lazuli, neviem pohladaj na nete na eprakone..

krtko-lampa

Podla mna si v prvom rade over, ci ti iba harasi v hlave, alebo je to naozajstne. Najlepsie tak, ze urobis daco co sa da zaznamenat. Pohnes dakou vecou, nieco zapnes vypnes atd. Ak si zhasla tu sviecku tak ti gratulujem neharasi ti, ale mas DAR !!! NIECO UZASNE ! ...

Doporucujem ti pozret si serial HEROES ;) a poviem ti, ze daco na tom je ...

Ja napr. hybem myslou vecami, zapalujem ohniky, zastavujem hodinky a tak ;) ale vsetko mam aj na kamerach aj som to ukazoval inym ludom a ja to berem tak, ze je to uzasne daco ;) Vdaka bohu, ze mi nikto nevytieral mozog, ked som bol maly - nabozenstva a podobne institucie a nikdy ma ani nenapadlo, ze je to daco zle. Je to krasne ;)

Drzim ti palce v tvojom duchovnom rozvoji ;)

somebody

necitala som zatial prispevky podo mnou, ale urcite to nebola smrt, ale mozno out of body experience, proste si vysla zo svojho tela :)

ta3

Velrybka ma pravdu, ja by som poradila kedze Ti to komplikuje zivot, vzdy ked sa Ti to stane, laskavo sa prihovor a popros, aby sa postava/postavy vzdialili a aby sa uz nikdy nevracala/nevracali, ak nemozes hovorit, pomysli si to a neboj sa, iba zivych zlych ludi sa treba bat

velrybka

no ludia konecne by ste si mohli uvedomit ze existuju duchovne veci...a zvykajte si,taketo zazitky budu mozno v blizkej buducnosti castejsie...a mas obrovske stastie ked vidis duchovne bytosti,to nie je len tak..hocikomu sa neukazu...anjeli,vily,ine nadpozemske bytosti,to vsetko existuje,len vy neverite..jasne ze mas strach,ale hlavna vec a to si zapamatajte vsetci: "zlé" bytosti cerpaju energiu z vasho strachu,ak sa ti ukaze nabuduce nejaky ten zjav tak podla mna by si mala hned spoznat ci ide o dobru alebo zlu bytost,ak bude "zla" tak ju normalne posli do .... vynadaj jej nech vypadne,nech ti da pokoj,lebo ked jej das najavo svoj velky strach len tak lahko nezmizne,ale ostane cerpat tvoju energiu

ach ludia,to neni len tak,tazka je cesta k tomu aby ste sa dostali na taku uroven aby ste chapali takym veciam...

Freee

mohla si vyjst na chvilku z tela, clovek v spanku prezije kadeco, len si to nepamata, nieco podobne s ami raz stalo, tiez som sa vznasala hore a prebratie bola ulava