Zažila som smrť?

Príspevok v téme: Zažila som smrť?
veve..

Dobrý deň.

Asi viem, ako vyzerá smrť...

Mala som \\\"zážitok\\\"...Spala som, zobudila som sa o 3 ráno a nemohla som sa hýbať.
Nedokázala som pohnúť ani rukou a ani nohou...ničím...čítala som, že je to spánková paralýza,ibaže...
keď sa mi to dialo, tak som videla pred sebou nejaké geometrické pohybujúce sa tvary a aj nejaké svetlé lietajúce guličky, ktoré som vnímala ako anjelov v tom momente...
Z čoho som mala nepríjemný pocit bolo, že v tom stave si môj \\\"duch\\\" sadol, pozrela som sa na seba-na telo a naspať si lahol ten duch, v tom momente som si myslela, že som umrela, najprv ma pochytila panika, že už nežijem, že toto je smrť a potom taký zvláštny pocit, že keď toto je smrť, tak asi niečo existuje a v zapatí som sa začala upokojovať.
Po pár sekundách ma pochytila zase panika, že čo mám teraz robiť, keď som mŕtva, ako budem vedieť, kam mám ísť a snažila som sa komunikovať a zrazu som sa mohla začať hýbať...keď som sa \\\"prebrala\\\" k životu, tak som začala mimovolne plakať...
No a dôvod prečo píšem je ten, že sa mi to stáva tak asi 2 krát do mesiaca, teraz som pokojnejšia, nechytá ma už taká hrozná panika ako poprvé...

VEVE.....

PRE INFO LUDI, NIE SOM TU REGISTROVANA, TAKZE NEMOZEM MAT TEN ISTY NICK, TAK SI TO BUDEM MENIT, LEBO KED SI CHCEM DAT TEN ISTY, TAK SA MI UKAZUJE, ZE TEN NICK UZ NIEKTO MA.TAK ABY STE VEDELI, ZE SOM TO JA.
--------

no neviem ako to mám opísať, som v tomto "nováčik"...
len v prvom rade potrebujem niekoho, kto by ma týchto príšernosti zbavil...

----------

čo sa týka duchov, bojím sa toho ako čert kríža,ale asi s tým budem musieť žiť...
no zážitky mám rôzne, ale medzi najdesivejšie sú pre mňa, keď v noci nado mnou stoja rôzne ženy.
občas aj muž,ale vačšinou rôzne chudé a vysoké ženy.a majú vztýčený prst a niečo mi nahnevane hovoria...obmieňaju sa, jednu noc jedna, druhu noc ina...vždy je to po lavej strane, obcas su v nocnej kosielke, obcas v uzkom obleceni,ale takmer vsetky vzdy s drdolom alebo uterakom a hlavne strašne chudé.....
ale nechcem to príliš rozoberať, chcem hlavne zistit,ako sa môžem toho zbaviť.

alzbeta503

ak mas tieto stavy s duchmi tak to nevesti nic dobre..ak mas strach modli sa k Bohu, kedykolvek sa bojis, potrebujes ochranu a nevies si rady tak sa modli k Bohu..lebo len jendo ti poviem..ak sa podvedome bojis toho ducha alebo ak sa podvedome bojis aj nejakeho cloveka, pochadza od zleho..a vtedy sa modli..to s Panom Bohom nema nic spolocne lebo ten sa spaja s Laskou :) tolko moja rada...podla mna by si mala zajst za knazom :)

vejva

Tak to zhrn vsetko do tejto temy a popis viac naozaj je to zaujimave a zvlastne ze ked som citala tu tvoju druhu temu bez toho ze som si nevsimla ze si to ty tiez ma hnet pochytili tie zimomriavky.Inak ja zazivam len ten pocit DEJA VU.skoda ze len taku sekundu a potom uz nic neviem co by malo nasledovat

veve....

napisala som nechtiac novu temu- duchovia, je to nado mnou...
chcem sa ospravedlnit, chcela som to napisat sem.takze kopirujem clanok a davam ho sem.

MAM ASI SCHYZU, ALE DUFAM ZE NIE.

lebo je to asi najhorsia choroba aka existuje...

bojim sa preto, lebo posledny rok citim duchov a niekedy aj vidim...vidim menej ako citim...mam z toho hrozny strach.

zacinam mat aj zdravotne problemy...

vacsinou pocujem,alebo vnimam ako prosia o pomoc...

dokonca sa mi stavaju take divne veci, ze uz aj rodina akamarati, co mi neverili, zacali verit...

par krat sa mi stalo, ze po vacsom sustredeni som dokazala zhasnut sviecku, rodina ktora to videla si zacali mysliet, ze asi fakt mam nieco..

chcem to nechat v utajeni, nechem aby sa ma ludia bali...

aj sa mi raz stalo, ze sa zapla vypnuta lampa a nasledne vypla, zopakovalo sa to dva krat a ked som ju chcela zapnut, tak to neslo...

deju sa mi aj dalsie cudesne veci,ale je to na dlho, nechcem to tu rozpisovavat...

boze poradte mi, je to hrozne...

evcabevca

Možno tvoj duch ťa chce na niečo upozorniť, niečo ti povedať. Podľa mňa to nebola smrť. Ja som prežila stretnutie s duchom, ktorý sa chcel dostať do môjho tela. Bola to tmavo šedá postava človeka a tiež som bola paralyzovaná v spánku, no vedome som všetko vnímala. Len som nebola pánom svojho tela a normálne som ho vnímala, ako je v mojom tele a chce sa dostať až do nôh, no zasekol sa v mojom páse a cítila som, že sa nevie dostať ďalej. Tá triaška môjho tela trvala ako večnosť a v momente, ako som požiadala o pomoc moju zosnulú babku, to všetko prestalo a ja som utiekla z tej miestnosti. Vedela som, že keď neviem kričať, kopať, utiecť, no bola som pri zmysloch, tak to bola jediná šanca, ako sa z toho dostať. A ten duch zrejme chcel prostredníctvom môjho tela niečo odkázať, vykonať, či vypátrať svoje zakopané telo. To, čo si prežila ber ako dar a buď vnímavá. Nič sa nedeje len tak bez príčiny. Prípadne sa poraď s tým, čo sa zaoberá anjelmi a duchmi. Prajem veľa šťastia

vejva

UHA ako som citala tvoju temu tak ma chytali zimomriavky brrr.nemas niake sklony ako sa to povie ako ci nevies vestit alebo liecit alebo ci nevidis duchov sice velmi na to neverim ale predsa