Som anorektička ??

Príspevok v téme: Som anorektička ??
Truffla

Ahojte, mám 16 rokov, výšku 159 cm a váhu 49 kg. Pred rokom som mala 37 kg a tych som si držala už od 11 rokov. No potom prisli problemy so žaludkom a liekami ma vykrmili. Od 10 rokov som mala anorexiu, no nikdy som drasticky nechudla, len som jednoducho nepriberala... A mna by zaujimalo ci mam anorexiu aj teraz. Hoci mam strasne vysoku vahu, moze byt ze je ta anorexia v mojej hlve ?
Tak napriklad : Neprejde den kedy by som nemala depresiu z postavy takmer kazdy, alebo kazdy druhy kvoli svojej postave placem, mam nutkanie vazit sa, okolo zrkadla chodim zo zatvorenymi ocami, stale myslim na svoju postavu...
ALE !!! Jem nezdrave veci- fastfoody, vyprazany syr atd..... vobec nemam pevnu volu, nechudnem, bud priberam alebo sa drzim a to uz je takto rok.

Mam anorexiu ??? Este stale ??

Dakujem za pomoc . . .

elsa5.5

Truffla,pri výške 159 a váhe 49 anorexiu nemáš poznám veľa dievčat čo majú 169 a majú tvoju váhu takže v poho,sústred sa na iné veci než na postavu a jedz menej mastných jedál ono to nie je dobré ani pre zdravie,plačom nič nevyriešiš začni jesť zeleninové šaláty aj ako prílohu,ovocie,športovať treba plávať do posilovne,bicyklovať,prihlás sa na jogu to je aj proti stresom,chod na nejaký krúžok čo ťa baví tanečná atd a nie pozerať sa stále do zrkadla máš 16 rokov s kamarátmi von atd.....