Nechtiac som mu ublizila :-(

Príspevok v téme: Nechtiac som mu ublizila :-(
Sovickaa

Ahojtee, mam 15 r. a nedavno som sa dala dokopy s jednym chalanoom... len problem je ze je kus starsi odomna, ma 22... a som sa bala ze ked je uz starsi ma viac skusenosti aby ma nenechal kvoli dakej k**** tak som sa zahrala na skusenu a sla som mu ho vyfajcit ale skoncilo to katastrofou :-( Lebo mam strojcek a som ho s tym nechtiac poranila :-( Sice hovoril ze sa nehnevaa a ze vpohodee ajked ho to ocividne bolelo, ja som sa strasne hanbila a rozplakala :-( Co mam robiit? Ja sa strasne hanbim pred niim... aj ked ma cera volal voon som odmietla a bojim sa aby ma nenechal lebo ja ho chcem ale hrozne sa hanbim pre ten strojcek :-( Odvtedy stale placem ked si na to spomeniem, co by ste spravilii na mojom mieste?

jedenblbec

A on ta volal von a ty si nesla lebo sa hanbis ze sa ti nevydaril vykon podla predstav? To co uz je :-D Sak vidis ze ta ma rad a nevadi mu to, ma o teba stale zaujem, tak s nim chod preboha :-D Podla mna ti rad poskytne opravny termin :-D :-D A ako dlho uz vlastne spolu chodite? A inac nemusela si mu hned hento ked vies ze to nevies :-D Pomocna ruka by mu bohato stacila podla mna :-P :-D Kam speje ta dnesna mladez :-D

jedenblbec

:-D To musela byt riadna komedia, esteze sa tam nepricvikol a nemuseli ste tak ist do nemocnice :-D :-D
Ale nie, teraz vazne. Ved na tom neni nic take hrozne, moze byt rad ze si to vobec skusila :-P Nabuduce das na to vacsi pozor a vsetko bude OK. A nechapem preco z toho places, skor je to smiesne nie? :-D Ved si jeho rovnocenna partnerka, nekusena, nie profesionalka od ktorej si zaplati bezchybny vykon tak co, natrenujete a vsetko bude jak ma byt :-D