Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach zo vzťahu s chlapcom

Príspevok v téme: Strach zo vzťahu s chlapcom
guest

Nebudem sa sem rozpisovať,aby ste nemuseli toho veľa čítať, tak v skratke :

Mám takmer 17rokov,a ešte som nemala vzťah.Prečo?Bojím sa toho,mala som niekoľko možností ale vždy som z toho nejako vybočila.Môj otec je alkoholik a keď vidím ako doma bije matku a nadáva po nej a ani nechcite vedieť čo ďalšie,tak jednoducho dostanem strach z toho,že čo ak by aj môj priateľ bol taký.Aj teraz momentálne,má o mňa záujem jeden chlapec,len, neviem,či mám do toho ísť.Ten chalan je milý,seriozny,aj sa mi páči,len ..vždy keď sa má niečo začať tak cuknem,lebo si pomyslím na to aké to mám doma,a že ja by som tak skončiť nechcela.Ja viem,že je minimálna šanca že s týmto by som sa aj vzala,ale vždy to mám pred sebou :/

guestt

no,

ešte som mu to stale nepovedala,čakam na tu spravnu chvilu,dost sa bojim toho ako zareaguje

mozem s niekym kecať aj sukromne? :)

livies

nasi su rozvedeny uz asi 7 rokov otca som od vtedy nevidela a asi pred tyzdnom nam niketo zaklopal na dvere som otvorila ja som sa prve zlakla ,ze je to bezdomovec a som zavrela dvere a tak mi doslo ze to bol moj otec.my sme ho ani do vnutra nepustili pretoze bol opity na mol ako vzdy.rozplakal sa pred dverami ze ho nikto nema rad fakt mi to prislo luto ale my sme si snim prezili dost a neboli to prijemne skusenosti tak sme mu ani neotvorili dvere on potom odysiel.on zije teraz v cesku.
moj problem je ten ze mam priatela uz rok viac krat sme sa rozisli.velmi ho lubim len problem je ze on je z dediny ja z mesta uz som ho mesiac vobec nevidela.proste mi napisal ze ide von a mne hned napadlo ze ide pit.ja si tiez niekedy vypijem proti tomu nemam nic,len u neho je to trosku viac.chapem aj to ze proste viac znesie ako ja.niekedy mam pocit ze mu na me vobec nezalezi:(((
mesiac sme sa nevideli lebo on za mnou nemohol prist nemal peniaze na benzin.teraz sa dalsie dva mesiace neuvidime pretoze ja idem do zahranicia.
proste ma strasne nastvalo to ze prisiel na net a mi len napisal idem von a mna vtedy hned napadlo ze ide pit.som bola taka nahnevana ze som mu napisala ze nech mi uz neprezvana ani sa mi neozyva:((
miule fajcil dokonca marisku.ja nehovorim ze to robi kazdy den lebo chodi do roboty,ale nemam z toho dobry pocit.bojim sa co bude dalej.
neviem co si mam o nom mysliet ale poznam jeho rodinu od malicka.jeho rodicov ktori maju dobry vztah.ach mne to pripada ako nevirisitelny pripad neviem ci som to dobre vysvetlila a ci mi vie vobec niekto poradit.

Chalan

Jednoznacne mu to povedz, ked je idiot, tak to velmi rychlo zistis, lebo to niekomu vytrubi, ze akasi chuderka, alebo nieco podobne, no to je velmi mala pravdepodobnost. Ked je spravny chlap, tak k tebe mily a bude chciet ochranit, my chalani sme proste taky. Bude ta lubit a chranit, najdes to co si hladala. Podla mna skus a bud silna, ako sa hovori, co ta nezabije to ta posilni, mas len 17, chalanov budes mat este ajajaj, tak sa neboj, to co mas doma nie je normalne a bezne. Aj moj otec pil a i ked som chalan, mam doteraz strach z toho ze ako bude fungovat moja rodina, i ked nepijem proste, ale to je vec, ktorej nezbavis, no na to je ten druhy, aby si pochopila, ze sa to da. Vztah je o dvoch ludoch, ten druhy ti musi pomoct, sama sa s tym nevyrovnas nikdi... Ako som uz povedal, ja neverim na rodinu a tieto hodnoty, koli mojmu detstvu, ale mol som baby, ktore ma presvedcili o opaku. Chapes ?

johanka 2011

je pochopitelne, ze sa bojis...nemas zaruku v nikom, aj ked sa Ti teraz bude zdat, ze je to fajn...
ale moj nazor je, ze skus to...uvidite ako si budete rozumiet...nemysleim, ze hned mu vsetko o svojej rodine povedat, ale pride chvila, moment, ked budes vediet, ze teraz mu to mas povedat a vtedy to povedz...ked ta bude mat rad, tak Ti bude pomahat, tak ako tu bolo povedane v jednom prispevku...
drz sa moja...

kpl

Chod do toho ;)
A ja by som mu na zaciatku vztahu povedala, ze aku mas doma situaciu. Vytvori sa medzi vami zvlastny vztah zalozeny na dovere. A ak cukne, nevadi. Ber to tak, ze nemas co stratit. Mozno prave on bude ten, ktory ti velmi pomoze a ak nie, tak taky urcite raz pride. Treba skusat. Je to ako so sportkou. Niekto hned na prvykrat vyhra milion, iny ju musi podat stokrat. Vela stastia!

Luciiianka

mám doma tiež podobného otca a asi v tvojom veku som si našla priateľa, s ktorým som už 2 roky a práve on mi pomáha to všetko prekonať a dáva mi lásku, ktorá mi dodáva silu..
ak to ten chlapec s tebou myslí vážne a naozaj ťa ľúbi, tak by si to jednoznačne mala skúsiť :)

ta3

Chapem Ta, ked to mas take v rodine, ale Vejva ma pravdu, ani zdaleka nie su vsetci taki ako Tvoj otec, praveze potrebujes nieciu lasku, aby si lahsie znasala situaciu doma, pravdepodobne situaciu doma aj tak sama zmenit nemozes, ale Ty musis zit, tak sa neochudobnuj o lasku, patri k Tvojmu veku, ked Ta niekto pohladka, pobozka, hned Ti bude lahsie na dusicke, daj sancu sebe aj tomuto chlapcovi, drzim Ti palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach zo vzťahu s chlapcom - Fórum - ZDRAVIE.sk