Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako zastvit bilogicke hodiny?

izabel66

za 1; la femme ; dakujem za radu :) za 2;ja svojho priatela nenutim ani mu nic nevravim..a za 3 nenudim sa a nepotrebujem tu take kriticke nazori ani nic....ja som chcela pomoc a ne chytit nervy bo dakto rad komentuje ta sa musi vyburcovat na mne! je tu kopa inych prispevkov

Letizia_L

Izabel, ty sa musíš poriadne nudiť. Keby si pracovala alebo študovala, tak by si takúto posadnutosť určite nemala...veď máš len 21 rokov!!! Ak sa teda naozaj nudíš, tak radšej cestuj, zabávaj sa, lebo s deckom prídu len starosti a budeš musieť sedieť doma. Tvoj priateľ si to asi uvedomuje, tak preto nechce.

elsa5.5

izabel66 naozaj sa nie je kam ponáhľať,netlač na priateľa ty máš ešte 2 roky čas a predpokladám že za tie 2-3 roky sa rozkýve samozrejme až v tom nie je iný háčik....

la femme

no...cakanie je najhorsie..ja sa takisto idem zblaznit z myslienky, ze spolocne byvanie s priatelom bude najblizsie o dva roky..aj to som asi optimista...je to na nevydrzanie..ale nic sa neda robit :-) hlavne na neho netlac, pokial v buducnosti planuje dieta aj svadbu tak sa nic nedeje ;-) uzivaj si pritomnost a slobodu..ja si to tak tiez vravim aj ked by som chcela byt uz niekde inde ;-)

izabel66

no este minuleho roku to bolo super planovali sme to a aj svadbu a teraz nejako mi to pripada ako keby sa zlakol...povedal ze "naco sa ponahlat". a ja uz viem ze som este mlada ale proste tak to na mna prislo ze sa neviem tej myslienky zbavit :(

la femme

predpokladam,ze priatel ma 27..a to on vobec nechce deti? ci to len teraz? lebo ak vobec, tak myslim, ze je to strata casu s takym clovekom...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.