Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
Luckasweet

S priatelom sme sa vcera maznali,nemali sme pohlavny styk,ale urobila som ho rukou a vystriekal sa mi na brusko.Ked som vstala,ze idem do sprchy,ejakulat mi stekal po brusku az na vaginu.Ked som sa sprchovala,pouzila som sprchovaci gel a potom ejakulat s penou pri umyti vodou stekal tiez po vagine.Je mozne takto otehotniet,bez pohlavneho styku?

L_

Yersyova:

ak má priateľ AIDS tak myslím, že kondom ťa neochráni. Dobre si to premysli a nepodľahni jeho sexuálnym chúťkam. Aby si to potom neľutovala.

Yersyova

Dobry den ja by som sa chcela opytat ...nevedeli by ste mi pomoct ..moj priatel ma pohlavnu chorobu a chce sa so mnou vyspat ...a ja sa bojim lenze on mi powedal ze cez kondom nehrozi aby som to od neho chytila AIDS ..ale ked ja sa tak bojim ...neviem co mu mam powedat ...ze vraj mu to doktor powedal ..

Sue..

nie,neni si tehotna na 100%....a test si budes robit zbytocne pretoze tebe keby aj 1000 krat vysiel negativny tak furt budes stresovat..dievca,sa preber

Luckasweet

Dnes som dostala menštruáciu,aj tak môžem byť tehotná?Mám si urobiť po menštruácii test?Mám mu veriť 3 týždne od tejto situácie?

zizuzi

Lucka prosim ta hlavne sa vyhybaj kupaliskam co ak si to tam niekto prave urobil rukou a doplavaju az k tebe :DDDDDDDDDDD

Bibinna

Luckasweet, pane boze ty kolko mas rokov? Ja vazne nechapem takychto ludi, co sa boja, ze este aj zo vzduchu mozu otehotniet !!!! A ked mas take "strasne" pochybnosti tak si urob test a mas to vyriesene za 5 minut !

jankaaaaaaaaa

spermia na vzduchu po niekolkych sekundach umiera, to aj keby si si namocila prst do spermii a potom ho dala do posvy, aj tak neotehotnies. ty si ich navyse splachla vodou a to uz vobec nemohli takto prezit aby oplodnili vajicko.. a nie este sa dostat do vnutra