Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
Luckasweet

S priatelom sme sa vcera maznali,nemali sme pohlavny styk,ale urobila som ho rukou a vystriekal sa mi na brusko.Ked som vstala,ze idem do sprchy,ejakulat mi stekal po brusku az na vaginu.Ked som sa sprchovala,pouzila som sprchovaci gel a potom ejakulat s penou pri umyti vodou stekal tiez po vagine.Je mozne takto otehotniet,bez pohlavneho styku?

jankaaaaaaaaa

urcite by si mala vyhladat odborbu pomoc, pretoze sama si uvedomujes ze to nieje OK. a neviem si predstavit ako budes stresovat ak tvoj priatel bude ejakulovat do kondomu napriklad..
mne sa zda ze tu na fore bolo este jedno dievca co tiez takto strasne stresovalo ci nieje tehotna a pritom vobec nemali s partnerom sex... neviem ci si pamatate, ale zda sa mi ze mataBB tam tiez nieco prispiavala

Luckasweet

Neviem co mam robit,lebo takyto strach nema asi ani baba,ktore sa miluje s priatelom a praskne im kondom.Dakujem,ze si mi odpovedala.Budem sa snazit normalne fungovat do menstruacie a nestresovat,asi budem musiet ist niekam vonku,do kina lebo takto na to vkuse myslim,vypocitavam si kedy si urobim ktory test,aby som mala istotu atd.

Luckasweet

Ja to sama neviem ovplyvnit,moj strach,realne si hovorim neda sa to,urcite dostanem menstruaciu a test bude negativny,nemam sa preco bat.Lenze toto mi fakt vydrz 5 min. a potom opat panikarim. Ja si uvedomujem, ze to je nejaka porucha.

lionesssssss

si staršia ty a padla mi sánka....čakala som max. 18 rokov... fakt s tým dačo rob preboha, to sa tak príšerne v tvojom veku bojíš tehotenstva? a myslíš si, že spermie majú nohy a plávajú proti prúdu?

lionesssssss

dobrú psychiatričku nepoznám bez ohľadu na bydlisko...

mám niečo málo po dvadsiatke , neviem či som staršia

Luckasweet

Bydlisko len ci nepoznas dobru psychatricku a vek,to ma len zaujimalo ci si starsia ako ja alebo nie.Ak dostanem menstruaciu a budem mat negativny test budem pokojna a budem tomu verit.Ludia,ktori su realisti a nedomyslaju si to tazko pocchopia,moje zmyslanie,ja viem.