Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
Luckasweet

S priatelom sme sa vcera maznali,nemali sme pohlavny styk,ale urobila som ho rukou a vystriekal sa mi na brusko.Ked som vstala,ze idem do sprchy,ejakulat mi stekal po brusku az na vaginu.Ked som sa sprchovala,pouzila som sprchovaci gel a potom ejakulat s penou pri umyti vodou stekal tiez po vagine.Je mozne takto otehotniet,bez pohlavneho styku?

Luckasweet

Ale je to este len 4 dni,to mi neukaze ziadny test pravdivy vysledok a skor ako 19 dni po styku testovat nechcem,podla mna test este nemoze byt pravdivy.
Takze ak dostanem menstruaciu nacas a 19 den po tejto situacii bude test negativny je vsetko ok?

jankaaaaaaaaa

stavim sa ze menzes ti bude meskat, prave kvoli tym stresom. chod zajtra do drogerie a kup si test tehotensky. stoji to asi 2€ . a budes mat konecne dusu na pokoji

Luckasweet

Neberiem to v zlom,v pohode.Snazim sa upokojit a vnimat to realne.Takze ak dostanem menstruaciu normalne a test bude 19 dni po tejto situacii negativny je vsetko ok?

Sue..

lucka neber to v zlom ale ty nerob nic z coho "mozes" teoreticky otehotniet dokym nezacnes normalne uvazovat pretoze ak mas takto zakazdym stresovat tak sa zblaznis...

Sue..

lucka si myslis,ze ti spremie same naskackaju do posvy a potom sa zazracne dostanu az k vajicku?sanca je nulova...nemysli si, otehotniet nie je take jednoduche a tak ako si popisala ty uplne nemozne... trocha pohni rozumom dievca a nestresuj zbytocne