Moj priatel - pre vsetkch skaredy

Príspevok v téme: Moj priatel - pre vsetkch skaredy
simona765

Zalúbila som sa so kamaráta , ktorý sa do mňa taktiež zalúbil . Nie je pekny , je nižší nez ja ale ja ho milujeem.. Aj on mna. Ide mi o jeho povahu , je úžasnýý .. a hoci je malý, tučnejší a nie velkmi krásny pre mna je peknucky .. ale .. ked ho naši videli ostali zarazený :( velmi som sa hambila ... kazdy ma od neho odhovara .. Je to hrozné , nemozem to dalej pocúvať , kazdy je zarazený že "nikoho krajsieho nezbalila" a smejú sa mi .. :( :( je to hrozné ,ako to zvládnuť ?
mám 17r.

AdamKrt

simona765 Včera 22:54 -

povedz dotycnej osobe - ze si si myslela, ze ona/ona je clovek inteligentnejsi a nie take povrchne individum.

vychodnarka9

no simona dostala si velmi dobre rady :)) moj chlapec tiez nie je ako vytrihnuty z obrazka, moj oco ho napr absolutne ignoruje, mama zase vzdy najde nieco zle, ja si sem tam poplacem, ale vzdy ked sa nanho pozriem ked vidim tie oci, ten usmev.. no viac mi netreba, nemam srdce ho opustit, ved krasa nie je vecna, a potom v starsom veku to ocenis viac :) musime byt silne, a stale ked ti bude zle pomysli na vase pekne chvilky, zavolaj mu, stretnite sa a podporte :)) nie si na to sama.. inac povedala si mu co ta trapi?

Eva531

Simona 765, ak ho milujes, nie je co riesit!!! To, ze ty budes v zivote stastnejsia ako tvoje kamosky, ktore zbalili krasavcov, to ukaze az cas. Jednho dna ti budu tvoju lasku este aj zavidiet, ale kym sa tak stane, uplynie este vela, vela rokov. Ak ti ide o trvaly vztah na cely zivot, tak je to to najlepsie, co si mohla urobit a vykasli sa na sproste a ustipacne poznamky svojho okolia. Cim je muz krajsi, tym je väcsia pravdepodobnost, ze bude svoju partnerku podvadzat. Pretoze nemusi to byt on, kto vyhladava prilezitosti na sex, ale prilezitost si najde jeho. A ktory muz by odolalal, keby sa mu nejaka zenska volnejsich mravov sama od seba nukala do postele? Dovolim si tvrdit, ze ani jeden. Kolko bolo takych, muzov, ktori pocas tridsiatich rokoch manzslskeho zivota sekali dobrotu a v pätdesiatke si nasli mladu 18-rocnu milenku - pipinu a kvoli nej opustili svoju manzelku a deti?!!! Ved prave to dnes urobi kazdy muz, ktory je aj v pätdesiatke aspon ako-tak pritazlivy alebo bohaty. Keby som ja hladala lasku na cely zivot, zdaleka by som obisla peknych a bohatych muzov. Nie je dolezite, aby bol tvoj zivotny partner pritazlivy pre ine zeny, dolezite je, aby bol pritazlivy pre teba a to je, takze bud spokojna, lebo je velmi vysoka pravdepodobnost, ze s nim ta caka väcsie stastie ako s nejakym krasavcom. Prospelo by ti, keby si sa neskor, ked si uz zacnes zarabat peniaze, odstahovala s priatelom do podnajmu, pripadne ak mas v plane ist studovat na VS, tak by bolo fajn, keby si si vybrala skolu daleko od svojho bydliska, aby si sa co najskor, ako to bude mozne, vymanila spod vplyvu svojich rodicov, aby si ich uz nemusela pocuvat. Drzim ti palce, si velmi rozumne dievca a pokial ide o reci rodicov, ber to tak, ze jednym uchom dnu a druhym von. Nenechaj si pokazit svoje stastie!

Gepe

!!!!! teraz sa ucim na maturity slovencinu.. fest si mi to teraz pripomenula, realizmus..
Ze niekedy, teda asi aj v sucasnosti, islo ludom o to co si o nich myslia ostatny..
Konaj podla svojho vedomia a ostatny nech su ti ukradnuti, ide o tvoje stastie !

Iveta Michael

vraví sa...čo z peknej misky keď je prázdna! :) a možno že ten tvoj chalan nie je až tak ošklivý ako ho druhí vnímajú...

ak je milý..slušný a má ťa rád...už len tým musí byť celkom pekný,však? :)

P.S. A na vyše keď je ešte takýto mladý znamená to že je ešte vo vývoji...podrastie a aj opeknie...počkaj ešte ako ti ho budú neskôr možno aj závidieť:)nepripúšťaj si to moc...pa.

larvaceae

Pri takomto probleme mi vzdy napadne Sex v meste a hrdinka Charlotta a jej muz Harry. sice maly, tucko, skaredy a chlpaty, ale inak najlepsi clovek v celom serialy:)) Ja Vam drzim palce obom a nevsimajte si ludi, ktori mozno zavidia to,ze sa dvaja maju uprimne radi a neriesia kraviny typu krasa...raz aj tak vsetci zostarneme a budeme menej pekni:)) Ostane to, co je na prvy pohlad pre nezucastnenych neviditelne..

Excita

Simona, na to sa ozaj vykasli...
Vezmi si to tak, ze kazdy vas bude riesit, pretoze ak ste protiklady co sa vzhladu tyka, ludia to vzdy budu riesit... budu si klast otazky "preco je take pekne, sebavedome dievca s takym udajne skaredym chlapcom? Nieco v tom musi byt. ..Zeby ho mala naozaj uprimne rada?"...
Nechci od ludi, aby si nekladli tieto otazky, lebo toto nezmenis. :)
Skor sa zameraj na to, aby si ich nevnimala a aby kazdy ihned videl, ze vo vasom vztahu ide o lasku. To im po case zavrie usta aj znormalizuje mysel...
Ozaj sa nad tym netrap. Ved nech sa ktokolvek pozrie hocikde naovokol seba...
a ked nie navokol seba, tak aj na celebrity... kolko krasnych modeliek ma vyslovene na pohlad nepritazlivych partnerov? A co? Tam sa to sice pripisuje zlatokopectvu, ale nie je to zakonitost.
Nenechaj sa vyviest z miery a nesnaz sa teda splnat ocakavania inych, ked si s nim stastna, bud s nim po case sa zacne zdat minimalne sympaticky aj ostatnym.. :)

t4nick4

tiež mám podobný problém..lenže moji rodičia ho ešte ani nevideli a už majú hlúpe poznámky naňho a to len preto, lebo je z východu :/

simona765

ja si aj hovrím že "kaslem na nich" ale vždy to zabolí :( ... Vždy rýpu , niezeby ho nemali radi to nie , ale kazdy si myslel že :ako oni hovoria .. /take pekne,vysoke,sebavedomé dievca , takého skaredeho/ ... :( boli ma to