MOZE TO STAT?MOZE BYT TAKA NAHODA?

Príspevok v téme: MOZE TO STAT?MOZE BYT TAKA NAHODA?
vermilion

Asi predtyzdnom mali s priatelkou polovicaty styk,vlastne,ze som sa jej pohyboval medzi piskami a dnus som nesiel ani na 1cm urcite.Vobec som sa neuorbil,vysiela mi len ta tekutina,co slizi asi nato aby sa to lepsie KLZALO.Chcel sa opytat ci moze mat tehotna.UZ jej asi Dva tyzdne aj nieco meksaju kramy,tyzden potom jej bolo zle,nezvracala,mala proste to ze ju bolelo brucho,opysovala bolest vo vajecnikoch.Teraz su tomu asi dva tyzdne a nej niesu ziadny priznaky MENSTRUACIE,uz sa fakt bojim.Ako hlboko je maternica?Mohli sa tam dostat spemrie?Moze byt tehotna?Ak nie preco jej tak meskaju kramy?

vermilion

CHVALA BOHU,DNES DOSTALA KRAMY,ALE MUSITE POCHOPIT,ZE SME SA BALI,VED V SOBOTU BY BOLO MESIAC CO JEJ MESKAJU!!!

vermilion

Hej,ludia a co teraz,vcera si dala vino a nic.Inac prezivala dost stresy v obdobi ked jej kramy mali prist,viete VELMI VELMI tazka rodinna situacia.Moze byt ze preto jej meskaju?

vermilion

A ked tak rozmyslam,je uz potom 3 tyzdne,to by uz asi bolo na nej vidno ako ne brucho ale nejake ti prejavy,a po druhe,ved ani mi nic nevyslo a mam pocit,ze ani ta lubrigacna tekutina.ALe aj tak sa bojim,nebudem spokojny pokkym nedostane kramy.

abcdefghijklmno

Podla mnaaaaa,nejeeeeeeeeee,ale asi by ma znepokojovalo,to,preco jej meskaju kramy,to by zaujimalo aj mna.

esti

nie vsetky zeny maju priznaky,vracenie,bolesti prs...Kazda zena ma odlisne priznaky,niektore pocas celeho tehotenstva nevracaju.Ak si chcete byt na 100percent isty tak urobte test.

vermilion

ale ved mam 16 a jej nic neje,ako po troch tyzdnoch,pred 3 tyzdnami sme naposledi,jej nic neje,ziadne zvracanie,a ani nic,hlava ju boli,ale to ju asi vzdy.