Trucovity muz

Príspevok v téme: Trucovity muz
zuziq

prosim Vas, pomozte mi.mam problem s chlapom.mame krasny vztah, som rada, ze ho mam, ale strasne mi na nom prekaza, ze sa dokaze za kazdu somarinu na mna hnevat a urazit sa az do spiku kosti. zdanlivo pekny den alebo vecer dokaze v minute zmenit jeho jesitnost. napriklad mu poviem, ze sa mi nieco nepaci a on to vezme ako osobny utok na jeho osobu a uz je zle. vobec neprijma moj nazor, nie je objektivny a vobec nevie urobit ustupok. vzdy som to ja, ktora sa prva ozyva, pise, vola, ospravedlnuje sa za vsetko, aj za to co som neurobila, ale pomaly ma to prestava bavit a zacina mi to pripadat chore.jeho reakcia je taka, ze prestane komunikovat, nic ho nezaujima, neodpisuje na smsky, nereaguje na volania.trva mu to niekolko dni kym sa ozve a ani potom sa nevie ospravedlnit alebo si priznat chybu.som z toho nestastna, trapim sa pre to, skusam to vselijako, ale nic, zmena ziadna. je to podla vas normalne? podotykam, ze je to dospely chlap, ziadny fagan namysleny.mam pocit, akokeby som mala vedla seba trucovite decko co nedostane to co chce.vztah trva 9 mesiacov, som s nim inak stastna,je mily, pozorny, laskavy, vie sa oddat, ale tato jeho vlastnost je vazne nad moje sily.

muc

samoluby chudacik. ak tebe vyhovuje, ze ako zena mas bojovat o neho a jeho priazen, a nie on o teba, tak potom to rob dalej. ale ak mas ako taku hrdost, tak nech si ide lizat svoje rany do kelu... ;)

......

zuziq mne osobne by to veľmi prekážalo a asi by to zatienilo aj tie jeho prednosti.Uvedom si že by si sním mala prežiť celý život a takto sa mu doprosovať a ponižovať sa.Už si sa s ním o tom rozprávala?Neviem či spolu bývate v jednej domácnosti alebo nie,rozhodne by som mu viac nevolala ani nevyvíjala žiadnu aktivitu a počkala by som na jeho reakciu.Až ťa ma skutočne rád a záleži mu na tebe ozve sa až nie nemáš za čím smútiť

jajka001

to je dost narocna negativna vlastnost. mal by sa uvedomit a zmenit, inak ta svojim pristupom strati. a tiez ludi okolo neho, ak sa tiez k nim tak chova.