Sama som si odstranila kondylómy

Príspevok v téme: Sama som si odstranila kondylómy
niikoll200

Ahojte.
Natierala som si kondylómy Tea Tree olejcekom a ten mi ich vysušil natolko že som si ich odtrhla.Len tie velke,male som nechala tak a tie budem natierať Wartecom.Lebo predtým som užívala Wartec 1 mesiac a nepomohol.
Čo vy na to?Už som bola zúfala.Doktor to mi zas predpísal Wartec a dobre videl že mi nezabral.Len sa mi to dalej rozsirovalo.Tak som to vyriesila takto.

lilet

Agnes vychadzas z vlastnej skusenosti?..myslim,ci si ich mala...moja gynekologicka mi povedala,ze nie je dovod mat celibat,ked sa bradavice odstrania..viem ,ze ten virus ostava...ale ci su zdrojom prenosu len bradavice?...porisko diky za odpoved..mam pocit ,ze som odpad..nakazila som sa od expriatela..tolko asi...

porisko

agnes, nehovor :-D
chces tvrdit, ze odstranenie kondylomov znamena vyliecenie-t.j. odstranenie virusu z organizmu?

lilet

ahojte....je mozne po odstraneni kandylomat mat sex bez toho,ze by som nakazila partnera?..viem ,ze sa to neda viliecit...ale ci som nebezpecna aj ked nemam momentalne bradavice...

tstekvickats

akurát dnes v damskom magazíne vravela odborníčka, že sa tiež stretla s tým, že niektorí ľudia si doma odstrňujú znamienka alebo kondylomy a zatvrárila sa pri tom dosť zhrozene, že to sa nemá robiť...

Laurina22

A ty si normalna?Prepac,ale ked nie si spokojna s liecbou tvojho lekara,tak sa zdvihni a chod k inemu lekarovi,nech on posudi,ci je liecba podla neho OK.A nie,ze si to odstranis sama.

niikoll200

Laurina22
Lebo jednoducho ziadne kremy mi nepomahali a teraz ked som bola na kontrole s tym doktor mi predpisal ZAS ten isty krem co som mala a pritom predtym mi vobec nepomohol,len sa mi to rozsirovalo.Tak som to vyriesila takto.