Zrazenina pod kožou? Ako ju odstrániť?

Príspevok v téme: Zrazenina pod kožou? Ako ju odstrániť?
andy32

Caute :) cez jarne prazdniny do mna narazil lyziar, bol to strasny naraz, letela som 2 metre vo vzduchu..na druhy den som mala opuchnute koleno a modrinu..ale boli sme v zahranici a k lekarovi som nesla..po opuchu mi nad kolenom ostala hrcka velkosti hrasku..ako keby zrazenina..neboli ma, iba ked si po nej prejdem rukou tak trosku zaboli:(
mate nejake rady, prosim?

andy32

pardon napisala som velkosti hrasku ale je to ako fazulka :) som sa pomylila..lebo moja sesternica mala raz tiez uraz, strasne sa buchla do brucha..a nechala to tak..bolest presla..len jej v bruchu ostala zrazenina a vyklula sa z toho rakovina po rokoch..tak som sa chcela spytat..skusim si to masirovat tou mastou..ale neviete poradit nejaku specialnu z lekarne?..ak by to nepreslo tak by som sa isla radsej spytat :/

Ivka 1

No to Ti verim, krvne vyrony pod kozou su velmi bolestive. Svalstvo bolo tiez urcite obrazene a obrazeniny bolia niekedy viac ako zlomeniny.

Ivka 1

Keby sa jednalo o krvnu zrazeninu tak ta sa vstrebe aj za dlhsiu dobu ale hrcku bolestivu na dotyk by mal vidiet lekar .

Ivka 1

Andy uz si doma na Slovensku? Najlepsie by bolo,keby sa na to pozrel lekar.Krvna zrazenina uz by sa bola vstrebala a asi to bude potrebne otvorit a vycistit.