Indol 3C

RNG

Netreba verit vsetkym reklamam. I3C nie je antiviralny, len znizuje estrogenicke hodnoty, nic viac.
A tym prispieva k znizeniu pravdepodobnosti vytvorenia rakovin z cyst alebo rakoviny krcku maternice z poskodenia virusami hpv.

sabIN

VôBEC INDOL 3C NEPOMAHA,POčAS UžIVANIA SOM DOSTALA VšETKY CHOROBY PROTI KTORYM JE PISANY.ZBYTOčNE VYHODENE PENIAZE

lunka

Ja som uzivala indol 3c, pretoze som mala 5 cm cystu na vajecniku, hrozila mi laparoskopia. Mala som ju tam vyse roka. Na kontrolu som isla s malou dusickou, no lekar ju marne hladal.

RNG

Odporucena denna davka I3C je 600 mg, a to sa rovna vyse kilu brokolice.
Ja ale skor odporucam pribuznu latku, na ktoru sa aj tak I3C musi v tele zmenit, aby bol bioaktivny, a to je DIM(diindoil methane), davka 2 x 100 mg denne.
Ziadny extra pocit v tele nevyvolavaju, ale statisticky velmi ucinne potlacaju DHT a estrogenicke hodnoty, tj su uzitocne pri predchadzani napr hormonalne zavislych rakovin, na ktore sa pouzivaju aj ako sucast liecebneho protokolu(samozrejme alternativneho)

SLTR

Neviem ci je placebo alebo nie je.. Uzivala som ho pred par rokmi asi rok (nanutil mi ho gyno) netusim ci to malo pozitivny ucinok alebo ziadny a teraz ma dokopal k nemu znovu.. poslusne vyuzivam skatulku a menim ambulanciu. By ma zaujimalo kolko brokolice by som mala denne zjest aby som sa dostala na hodnotu ucinnej latky :) aby som potom nebola prekvapena kolko platim za brokolicu...

doreen

Dobry den, objednala som si tento Indol 3C , nakolko som mala minuly rok dost velke cysty v prsnikoch , ktore mi boli aj odstate. O jednej viem, ktoru mi ponechali a ta je tiez taka vacsia , Chcela by som sa spytat, ci to vie skutocne dopomoct k tomu aby sa ten pocet cyst znizil, taktiez by som chcela vediet ci by to v pozitovnom smere pomohlo poriesit endometriozu , kedze aj tam sa jedna zrejme o posobenie hormonov .
Dakujem .

lenya

ahojte chcela by som sa vas oputat .som v 6 tyzdny tehotenstva a uz dlhsiu dobu pouzivam indonal3c mam ho vysadit alebo mam v liecbe pokracovat ? dikes

larvaceae

Super, dakujem velmi pekne za informacie! A vedeli by ste mi,prosim, povedat, kde by som to mohla zohnat? A ked to ma zvysene o par stotin, je to velmi zle alebo to az take vazne nie je? nechceme sa dopredu stresovat, ale ani to podcenovat.

RNG

Mohlo. Ale odporucal by som mu aj zaroven brat steroly, ako napr 320 mg sterolov z palmicky plazivej(Saw Palmetto) pripadne aj s pridavkom sterolov z kory stromu pygeum africanum a panenskeho oleja z tekvicovych jadierok, ktory je tiez bohaty zdroj steroly,pripadne vytazok z korenov zihlavy, tiez zdroj sterolov.
Taketo zmesy zmensia prerastenu prostatu, cim sa zaroven znizi PSA(onkomarker) a ulahci mocenie.

larvaceae

Dakujem za odpoved. Cize ak tatinovi zistili zvysene markery v krvi(vraj o par stotin), mohlo by mu to pomoct? Dakujem este raz!