Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné, uhry, hnisavé zápaly

RNG

zihlava, hlavne jej korene, obsahuje latky potlacajuce premenu testosteronu na DHT. DHT je hlavna pricina zvyseneho mazotoku.
Podobne ucinkuje aj zinok.
A pre fer obraz, aj niektore umele hormony robia to iste, ktore ale neodporucam pouzivat pre ich hromadu skodlivych vlastnosti.

RNG

Sol c koncentraciach, co sa pouziva na kozu je len velmi slabo antisepricka. Su ale ovela silnejsie antimikrobialne prostriedky, ako zriedeny tea tree olej, roztok GSE(vo vode alebo kokosovom/olivovom oleji) a ine.
Ci je plet mastna alebo nie, treba ju mastit olejom, ktory rozpusta tvrde tuky,ktore blokuju mazove kanaliky, lebo to je dovod, preco sa vytvaraju podkozne hrcky, ktore sa casto infikuju a zmenia na hnisajuce acne.
A treba zmenit dietu, aby neobsahovala znicene zivocisne a hlavne rastlinne oleje, lebo tie su zdrojom tvrdnucich tukov, ktore zablokuju mazove kanaliky.

sweet

inac ja si umyvam vlasy vzdy nejakym samponom lacnym co ma obrazok nejakej zihlavy na sebe a mi to celkom pomaha ze mi to vysusi tvar ked si to pri umyvani vlasov namazem na nu =)

sweet

pretoze sol by mala byt antisepticka co znamena ze nici bakterie ,ktore robia tie zapaly a vysusuje co nici ten maz

alilien

mate nikto ten tee tree oil z lekarne? ak osa to pouziva ako to pomaha? je to len na mastnu pokozku ci moze byt ja na zmiesanu?

liliana27

bejbe ja som mala presne to iste co mas ty plus k tomu som sa leskla ako prasa :( mne uplne super pomohol cistiace mydlo na tvar SHISEIDO PURENESS v tube ,,dostanes to v parfumerke mne to strasne pomohlo pouzivam to do teraz a na tvari nemam nic len pred kramami sa vyhadzem trosku ale to berem ako samozrejme ,,a krem pouzivam VICHY NORMADERM ale len nocny pouzivam ho aj cez den :)skusala som aj denny ale ten mi nic nerobil a pletovu vodu tiez VICHY PURETE THERMALE

bejbe :)

!!! pls poradte co mam robit ? mam zmiesanu plet nos posiaty ciernymi bodkami a na cele a brade sa mi tvoria vyrazky! :( tato kombinacia je priam hroziva! ...poradte nieco ! dakujeem vopred

black angel11

Ahojte, ak mozem poradim, takze mne sa w poslednej dobre zlepsila plet, necakam ze je to nastalo lebo sa mi blizia kramy a prawdepodobne sa to wrati do starych kolaji, ale aj tak zatial je to najlespie za posledne mesiace co s ami akne zhorsilo. Ako sa o to staram? Rano sa oplachnem wodou potom plet wycistim Garnier PURE-tampony, nanesiem detsky kremik Aviril a na zakrywanie wyrazok pouziwam aknecolor a nato puder od Miss Sporty stredny odtien. Ked pridem zo skoly cize o takej 2-hej odlicim sa opät Garnier Pure tamponami a na to nanesiem Kremik Aviril..to mam cely den do vecera vecer zopakujem cistenie pleti, na vysusowanie pouzivam na twar obklady z cistiaceho, zihlawoweho, praslickoweho, repikoweho caja a tiez to pijem. N a noc pouzivam Zineryt..:) wela stastia, nech wam moje rady pomozu..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.