Akné, uhry, hnisavé zápaly

neonin

Zdravim,purblanka

co chces vediet viac, konkretizuj...

Cauko jedna,

Ja tu nechodim kazdy den, mam aj ine povinnosti...

Barwa

..prosím Vás..máte skusenosti s kozmetikou Barwa laboratorium?...a s pivovarskymi kvasnicami..konkretne...pangamin?ďakujem:))

neonin

Zdravím vás všetkých, by som aj ja pridal svoj názor. Tu sa jedná o toxikáciu organizmu. Vysvetlím, do nášho organizmu sa dostáva veľmi veľa spodín, z potravy, zo vzduchu a vody. Chemikálie, toxiny, konzervačne latky (Ečka), lieky, elektromagnetický smog, splodiny z áut a podobobne, to sa dostáva do teľa. Orgány to zaťažuje, dostane sa na steny hrubého čreva kde sa to uskladňuje ako skládka odpadu, vznikajú kvasné procesy, cez steny sa to dostáva do organizmu, krvné riečište až sa dostane do krvi tým to sa živia bunky.Ak sa vám vyskytne akné,vyrážky, ekzémy,alergie alebo prejavy na koži ide o detoxikáciu organizmu, telo sa snaží poupratovať...Treba očistiť organizmus od škodlivín. Ak chcete vedieť viac, rád vám pomôžem, napíšte mi a poradím vám.

Ian3

Caute, prosim vas poradte mi stale mam na brade vyrazky,1 zmizne, vytvori sa dalsia,mam ist za koznou alebo poznate nieco co mi pomoze?