Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvavá stolica, je to problém?

Kada

Dobrý večer, niekedy mám riedku svetločervenú krvavú stolicu sprevádzanú svrbením v zadnici. Stolicu mám normálnu a veľkú potrebu vykonávaj bez problémov, nič ma nebolí. Z čoho to je? prosím rýchlu odpoveď, ďakujem

m_so

Ahojte. Dnes ráno som si objavil jasnočervenú krv v stolici. Navyše som mal stolicu riedku a dosť ma prehnalo. Teraz večer znova. Cez deň mi nič nebolo a cítil som sa v poriadku. Dokonca ma to pomerne prekvapilo. Teda nejedol som nič nezvyčajné, ani inak som nezmenil svoje návyky. Mal som ale pred pár dňami silné kŕče v pravej časti brucha a chrbta až pod lopatku. Môže to nejako súvisieť aj s tou stolicou? takéto kŕče som nemal už niekoľko rokov a ani krv v stolici. Naposledy, keď som bol na vyšetreniach mi povedali, že mi nič nie je...

danamala

kovacikova, zaloz si novu temu, tuto ti sotva niekto poradi, toto je o krvi v stolici, ty mas krv v moci. ak chces radu, musi byt tema presna.

kovacikova88

Ahojte, potrebovala by som radu. Uz tyzden mam hroznu slabost, zavrate, pichanie v podbrusku a bruchu, sem tam aj v prsnikoch, ale vcera som psozorovala ze moj moc je nejaky orandzovo ruzovy a dnes som mala v stolici krv, tmavocervenu. Stretol sa uz niekto s niecim takymto? Za odpoved dakujem

Ivka 1

Ano aj krv z hrubeho creva ma jasnocervenu farbu a je preto potrebne zistit pricinu krvacania ,pretoze moze mat aj onkologicky povod .

Elldir

Zlatú žilu som už mal, dávnejšie. Zájdem radšej za lekárkou, aký má nato názor, chcel som sa poradiť, aby som tam nechodil bezdôvodne :) dík

Ivka 1

Presne tak, jedna sa o zlatu zilu - hemoroidy. Je potrebne dodrziavat pravidelnu hygienu a dbat aj na pravidelne vyprazdnovanie. Konzumovat dostatok vlakniny, zeleniny, ovocia , jest potraviny ,ktore nazapekaju aby sa tvrdou stolicou nedrazdil konecnik a nevznikali dalsie trhlinky.Na ukludnenie su velmi dobre sedacie kupele v odvare z dubovej kory.Potom osetrit mastickou na hemoroidy,kupis v lekarni.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvavá stolica, je to problém? - Fórum - ZDRAVIE.sk