M.A.C. na Slovensku

Príspevok v téme: M.A.C. na Slovensku
mnamka257

Bývam v Nitre a strašne rada by som túto kozmetiku používala, ni nikde ju v mojom meste neviem zohnať. Neviete prosím o nejakej parfumerii, alebo inej predajni, kde sa dá zohnať?
Alebo aj nejaký obchod v Bratislave.
Prípadne budem veľmi vďačná aj za webovú stránku, kde sa dá objednať a prinesú mi ju na Slovensku.
Vopred strašne pekne ďakujem.

katusha

Na tej stranke mackozmetika.net som nenasla mac kozmetiku ako ste to tam nasli nevadi mi ze je to fake hlavne ze sa da pouzit a je za dostupnu cenu alebo nevie niekto o inej stranke . Dakujem

mnamka257

aha tak uz chapem :D v tom pripade sa ospravedlnujem Martinka a suhlasim s tebou ahladne tej stranky a aj ohladne tvojho nazoru na M.A.C.

Martinka2

ano presne tak :) MAC zboznujem, kvalita je super ale treba si dat pozor na fake :) na to presne som narazala...

[zruseny1]

mnamka, myslim ze martinka je velkou fanynkou M.A.C kozmetiky, a skor narazala na to, ze tato slovenska stranka ti ponukne akurat tak fake.

zuzzka

aj ste to uz niekto skusali cez tu stranku mackozmetika bodka net? lebo tie ceny su tam nejake nizke a celkovo ta stranka vyzera ako zly preklad z anj originalu

vitaminwater

nasla som mackozmetika bodka net, znackovevyrobky bodka sk, sk bodka strawberrynet bodka com, superdeal bodka sk