Homeopatika proti akné

Deaa

domca
môžeš mi napísať názov homeopatika, ktoré si používala? predpísal ti viac rôznych naraz na kombinovanie?

domcadomca

Ja len odporúčam homeopatické lieky na akné,keďže som sama mala strašné akné nie len na čele ale aj na lícnych kostiach. Liečila som si to vyše roka u kožnej, ktorá mi rôzne mastičky predpisovala, antibiotika, antikoncepciu. Nakoniec som išla homeopatovi, kde mi po mesiaci zmizli všetky akné a pleť som mala ako bábetku, všetci čo ma poznali sa strašne čudovali. Takže ja to iba odporúčam na základe vlastnej skúsenosti, keby som to nezažila neverila by som ani ja. Možno že to funguje ako placebo, ale tak aspoň to zabralo...

rebellin

Pochopte jedno, lekári sa na ich predaji neskutočne nabaľujú, tak je normálne že ich vychvaľujú, kto by chcel prísť o tučné zisky z predaja smetia?

rebellin

Homeopatiká sú len obyčajné placebo, neobsahujú ani molekulu účinnej látky a navyše sú aj dosť drahé, je to iba pekný oblb

Deaa

ja hovorím že homeopatiká sú fajn, môj brat ešte keď bol malý bol strašný alergik, často chorý a nič na neho nepomáhalo až na homeopatiká, ja som len bola zvedavá nakoľko to pomáhajú aj na akné či niekto nevie ale tak asi sa skočím opýtať k lekárovi

beladona

a to je somarina ze na homeopatika sa nerobia klinicke studie, lebo homeopatika vynasli lekari a lekari aj na ich vyrobe pracuju. a najlepsie studie su vlastne prax. o homeopatii je velmi vela knih a studii a pouzivaju sa aj na liecbu zvierat no a to by som chcela vediet ako takemu konovi nasugerujes ze mu to bude ucinkovat. u zvierat placebo neucinkuje a keby boli homeopatika placebo tak by uz davno sa nepouzivali.

beladona

ja som tu raz nasla odkaz na jednu stranku kde bol opisany pripad jednej liecby akne. mozno by ti taka liecba pomohla. je to na stranke alternamedica a niekde hore najdes to heslo akne. je tam toho vela tych hesiel tak to treba pohladat. to tusim bola homeopatia alebo nieco podobne uz sa nepamatam.
tento odkaz som napisala aj na inu temu o akne, len som ho prekopirovala, lebo sa mi to nechce pisat znova, ale na tej stranke je aj heslo homeopatia a tam si precitaj o liecbe homeopatikami aj co to vlastne je ako to funguje. ja som si tam dole precitala aj jeden pribeh, to je myslim dost zaujimave lebo mnohi o tej liecbe nic vlastne nevedia.

tpch

Na homeopatika sa nerobia ziadne klinicke studie. Hadaj preco? No preto, lebo by dokazali, ze neucinkuju viac ako placebo. Ale aspon su lacne.

tpch

Precitaj si knihu z Grady Homeopatia v dermatologii. Aj tak ti to nepomoze. Ale to skusanie tychto paliekov je aspon lacne.