menstruacia

elle

Počula som že neskorší nastup puberty má pozitívny vplyv na ženský organizmus, tak ako aj neskorý nastup klimaktéria. Tak ja by som z toho nerobila tragédiu. Počkaj ešte aspoň do 15 a ked nič, navštív lekára. Vela šťastia.

odbornik

Cau aluska.Jednoznacne je to podvyzivou minimalne, ak aj nie niecim inym.To co vravi jersey je fakt vyborne,svoju prvu mozes ocakavet v tom veku ako bola tvoja matka vtedy.Toto ti urcite pomoze, vyskusaj:urcite nesedavaj na studenom!Ale co je lepsie:kup si v lekarni alchemilku-bylinky-odpradavna ju zeny pouzivali na zenske veci, hlavne tohto typu.Var si z nej caj-1 lyzicka na 1 salku a asi 15min.vyluhovat.Je to z knizky Zdravie z bozej lekarne.Ale kazdopadne to neber na lahku vahu-najdi hocakeho gynekologa v tel.zozname a chod k nemu. On ta iba ubezpeci, ci si zdrava-ak nie, na to je tam.Drzim palce

jersey

neboj sa kazda zena je ina, a bud rada, zatial nic nestracas, ved babo nechces nie :-D ono to pride ked bude mat....a potom sa toho budes chciet v istych chvilach aj zbavit...skus sa spytat maminy kedy mala ona svoju prvu, mozes to zdedit....