beh

boxer

Caute k otazkam ci sa behanim chudne z urcitych partii tela ... tuk chudnete celoplosne, rozdiel je v tom ze najviac to je pri behani vidiet na nohach pretoze su pri behu priamo namahane, posilovane.
Pokial chcete "schudnut z brucha" chapem tym ze chcete nadobudnut pekne vypracovane brusku a k tomu je uz potrebne zaradit k behaniu aj neake posilovacie cviky na brucho(veslovanie,sklapacky,brusaky atd je ich vela")
Niekde som tu cital ze neaka slecna mala bolesti pistali. Ja som byvaly zavodny boxer a bolesti pistal ma sprevadzali neustale, trener ma ubezpecil ze je to v poriadku a je to tou namahou a taktiez ostatny borci mi potvrdili ze pocituju to iste, casom som ten pocit bolesti menej vnimal ale podla mna sa to nestupnovalo zastavilo sa to v jednom bode a nebolelo to viac ale stale rovnako.
Ja osobne som nebehaval takmer vobec pre chudnutie ale potreboval som kondiciu, cast chudnutia bola v tom ze som behal co najviac naobliekany a telo som mal obalene potravinarskou foliou a natom som mal kopu oblecenia aby som sa co najviac spotil.

mackousko2

Valeri: Viem co myslis aku bolest tiez ma to bolelo, ked som po roku znova zacal behavat. Ked ma ta bolest po tyzdni presla, tak som potom isiel behat ale uz tu bolest som nikdy necitil.

valeri

mackousko2: ked ja v pohode mozem behat aj tu hodinu, ja to zvladam, kondicku mam super a aj kazdy den by som mohla behat, len ta bolest je problem, a tu ide o to ze ta bolest nie je svalovica, mam skor taky pocit ako keby ma fakt boleli kosti, teda tie pistali, a to bolest prejde po takom tyzdni az dvoch. a mam 17rokov a 50kg

mackousko2

valeri: netreba to zo zaciatku az moc prehanat s tym behanim. Skus kazdy den iba chvilu behavat aj 10 minut postaci neskor sa dopracujes aj na viacej. Ked ta bolia nohy netreba na druhy den ist na to behat mohla by si si este viac ublizit nehaj nech bolest prestane a potom si pojdes znova zabehat. Uvidis neskor ti nohy spevnia a svalovicu ci nejaku bolest neucitis. Inak v starsom veku alebo s nadvahou je to ryziko vecsie a myslim si, ze behat raz za mesiac neni vobec aktivne behanie. Za aktivne to povazujem az ked behavas minimalne 2 krat do tyzdna. Este pozor samotne behanie nepomoze k chudnutiu ak jedavas pred spankom cokoladky ci ine dobroty pocas dna to len pre info treba upravit aj stravu.

valeri

mackousko2: pouzivam bezecke botasky a bezim po polnej ceste- taka udupana zem a behavam uz dost dlho,take 3 roky pravidelne aspon raz za mesiac taku hodinu. a ked som behavala viac krat do tyzdna cely mesiac, tak ta bolest bola uz neznesitelna, okrem toho som nevidela ziadne vysledky tak ma to odradilo. chcela by som opat zacat viac krat do tyzdna, preto chcem vediet ze ci tie bolesti s niecim nesuvisia a nedaju sa odstranit

mackousko2

Valeri tiez ma bolela pistala, litka a co ja viem este vsetko zo zaciatku ale neskor tie bolesti prestali. Inak dufam ze mas botasky z mäkkou podrazkou a nebehavas moc casto na betone. Beton je najhorsi teren. A pozeram na tvoj starsi prispevok skus upravit stravu na zdravsiu, napriklad si skus precitat stranku -odkaz odstránený- a urcite schudnes.

valeri

po takom hodinovom behu ma bolia litka, sice ani nie litka ale presnejsie ta predna cast, kde su pistali. cim to moze byt? mam zlu techniku alebo zle botasky?

[zruseny12]

ja som niekedy s kamaratkou behala,po porode,a opasala som sa igelitom kde som chcela schudnut...a bolo to ucinne...ale ja si myslim,ze by ti stacilo aj cvicenie...naco behat?ci mas tolko energie?alebo chces nabrat kondicku?

simulinka

ahojte,,,chcem sa spytat,ci staci ak budem denne behavat 2 km,,,a vecer este k tomu hodinu stacionarny bicykel,a este k tomu nejake tie brusaky..chcem schudnut za dva mesiace aspon 7-8 kg,,,moze sa mi to podarit?dakujem