Bercov vred - liečba

Príspevok v téme: Bercov vred - liečba
julius

Prosím o radu,mam 75 ročnu mamku,ktora sa už rok lieči na bercov vred a ružu /ERISIPEL/v jednom.Začala sa liečit na chyrurgii a potom na kožnom,ale nejako to nepomohlo,stale jej to mokva a teraz sa jej pri tej rane spravila druha.Ma to teraz nad ranami aj opuchnute.Davali sme maste a potom naplaste na vytahovanie hnisu,ale troska bolest ustupila a le vypada to škarede.Dakujem.

janojj13

Zdravím

ja om sa s tým stretla u babky a riešila som to bylinkovými obkladmi. Nebolo to až taký vážny stav a dostali sme to pod kontrolu. Tu je pár info, ktoré by mohlo pomôcť blog.hillvital.eu

compel

Dobrý den.Kratko uvodom, Otvorene rany som mal na lavej nohe.Tie som vyliečil vyvarom z klinčeka.Teraz mam na pravej .ničim sa mi nedarilo liečiť.trvalo to rok.Až v juny som našiel šileny liek.začal som to liečiť viničkami--ribezla––-visledki sa dostavili ihneť.rana sa začala hojiť tak rychlo ,že ani ošetrovateľ tomu nechce veriť...Ako na to. Popučíť vinički a natrieť .Začnite s okolym rany ,po 5až 10 nimutach dobre umyť. POtom si urobte vývar z klinčekov namočte sterilux a dajte na ranu.Nič nemošte pokaziť všetko je prirodne. Ja to robim už dva mesiace.Vysletki su veľmi dobre priam užasne. S pozdravom Dršte sa statočne Všetko sa da. .

bubububu

berco presne tak, a hlavne mužské meno a "píše" žena :-). vtipné. asi im to nejde na odbyt, je to drahé.
Ja by som odporučila asi doktorku Lubu Albertovú, ale je velmi prísna treba držať aj diétu a neviem či by ešte zobrala na liečbu, ide do dôchodku.

Juraj

Chcem poradiť čo mne veľmi rýchlo vyliečilo bercový vred. Rok som sa trápila a ošetrovala ranu s masťou IALUGEN a DERMAZIN čo mi predpisovala kožná lekárka. Výsledok žiadny!! Poradila mi až lekárnička v lekárni TESCO-Lamač BA. Keď som sa jej požalovala , povedala mi že nejaká pani sa jej zdôverila, že jej nič nepomohlo, až „UNIGEL APOTEX, hydrofilný gel na urýchlenie hojenia rán“. Hneď som si ho žiadala. Zdalo sa mi to síce drahé, lebo len 5 g. stál cca 7 EUR. Vyskúšala som to a výsledok bol doslovne ohromujúci v pozitívnom smere. 5g sa rýchlo minulo, tak som chcela väčšie balenie. Dozvedela som sa, že na 30g balenie prispieva dokonca aj poisťovňa. Ten stojí cca 26 EUR. 100g cca 70 EUR. Sondovala som najprv u sestričky kožnej lekárky či by sa to dalo predpísať, ale bolo mi naznačené, že radšej nemám lekárku dráždiť. Záver je taký, že som si kúpila sama väčšie balenie a rana s ktorou som sa trápila rok sa zahojila ani nie za mesiac a už som si užila s plávaním aj leto 2016. Poradili mne, chcem poradiť aj vám, viem že každý človek je originál, ale treba vyskúšať.

Jozef

Chcem poradiť čo mne veľmi rýchlo vyliečilo bercový vred. Rok som sa trápila a ošetrovala ranu s masťou IALUGEN a DERMAZIN čo mi predpisovala kožná lekárka. Výsledok žiadny!! Poradila mi až lekárnička v lekárni TESCO-Lamač BA. Keď som sa jej požalovala , povedala mi že nejaká pani sa jej zdôverila, že jej nič nepomohlo, až „UNIGEL APOTEX, hydrofilný gel na urýchlenie hojenia rán“. Hneď som si ho žiadala. Zdalo sa mi to síce drahé, lebo len 5 g. stál cca 7 EUR. Vyskúšala som to a výsledok bol doslovne ohromujúci v pozitívnom smere. 5g sa rýchlo minulo, tak som chcela väčšie balenie. Dozvedela som sa, že na 30g balenie prispieva dokonca aj poisťovňa. Ten stojí cca 26 EUR. 100g cca 70 EUR. Sondovala som najprv u sestričky kožnej lekárky či by sa to dalo predpísať, ale bolo mi naznačené, že radšej nemám lekárku dráždiť. Záver je taký, že som si kúpila sama väčšie balenie a rana s ktorou som sa trápila rok sa zahojila ani nie za mesiac a už som si užila s plávaním aj leto 2016. Poradili mne, chcem poradiť aj vám, viem že každý človek je originál, ale treba vyskúšať.

pospisilka

skus liečbu v kosiciach, pozri stranku vitare.sk , mama chodi na pristroj, zlepšuje to prekrvenie, vycisti od zápalu a hnisu , mali sme na nich stastie, plati sa