Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Lunytta

agi17

Zdravim, predam Lunyttu - 1 blister za 10 EUR aj s poštovným. V pripade zaujmu prosim piste na agi.korcsog@gmail.com

Caroline27

Ja beriem tieto tabletky este len 4 tyzden (uzicam prvykrat HAK) ale zatial som nic na sebe nespozorovala. Len chcem povedat ze mam 17 rokov a taktiez mi ju doktorka predpisala takze nie je to len pre 20 rocne a vyssie ako to tu niekto pisal. Zatial som s nou spokojna.

veronika01

ahojte! mám na predaj 2*21 LUNYTTA tabletky! cena 10€ za 2 kusy + poštovné! píšte na mail: manom18@freemail.hu

Vanessa133

Ahojte baby by som sa chcela opytat beriem Lunyttu mesiac .. ale..... Dneska začinam brat nove balenie. Lekar mi povedal že mam brat podla tvaru šipok ako idu takto to mam brat čiže od prvej aj ked tam piše Pondelok a dnes je štvrtok ... A tu som sa dočitala aj u letaku že treba brat tak ako tam je napísane že npr dneska je štvrtok tak si vezmem tabletku kde píše št.... Mam v tym poriadny zmetok .... Možete mi poradit či je to rizikové ked beriem zaradom a nie podla dna určeneho na tabletke ! Ďakujem.

Nykuss

Ahojte ženy, mám na predaj 2 x 21 tabl. Lunytta. Cena dohodou. V prípade záujmu mi napíšte na mail nikusv@gmail.com

čmoudinka

AHOJTE prosim o pomoc!!! berem hak Lunyttu a namiesto pondelnajsej tabletky som si dala nedelnajsiu pomylila som si poradie :/ , tak teraz mam brat odzadu cize dnes je utorok tak si dam sobotnajsiu zajtra piatkovu atd? dakujem za odpoved

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.