Antikoncepcia Lunytta

martonka

ahojte. ja túto hak beriem 8 mesiacov a veľmi som spokojná. dokonca v prvých mesiacoch išli 2 kilá dole. je to síce moja prvá hak, ale super. (problém je, že túto "novinku" skoro po roku ešte stále nemajú v každej lekárni :-( )
a ako som tak čítala, dosť si ju baby pochvaľujú. aj jeden pán doktor v jednej poradni odporúča túto -takže niečo na tom bude :-)

lunytta7

Ja som brala lunyttu asi pol roka, nepribrala som, zlepšila sa mi pleť a dokonca sa mi aj zvýšila chuť na sex :)

Ale keďže už nemám priateľa rozhodla som sa ju vysadiť a zostali mi dva blistre. Kto má záujem píšte na lunytta7@gmail.com
cena 15€(za oba blistre!)

smeja20

ja ju beriem teraz 4. mesiac, a prve tri mesiace som zbadala jedinu zmenu a to to ze som bola vyhadzana, ale teraz ako som zacala 4. mesiac nemam ani naznak vyrazok, cistucka tvar, cize si myslim, ze tie take priznaky lahsie trvaju kratko, kym si telo zvykne na hormony :Pinak som s nou velmi spokojna.

nikuša

Ja ju pouzivam 3.mesiac a som spokojna, nepribrala som, trosicku som vyhadzana na cele ale vobec nic hrozne. urcite to reaguje na kazdeho inak, treba vyskusat a ked neni dobra tak vymenit za inu znacku.

hm ????

ja ju mam len mesiac a totalne sa mi zmenčili prsia a pribrala som ešte aj dve kila. neviem, čo sa deje, ešte som aj vyhádzaná...