Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neum- Bosna a Hercegovina-dovolenka

soffa

ja som bola minuly rok v Chorvatsku a isli sme odtial do Sarajeva..nie nepotrebujes pas.hranice prejdes v pohode,staci ti obciansky.co sa tyka cesty,lepsie ako tu na Slovensku.a to tam bola pred niekolkymi rokmi vojna.Inac Bosna,Hercegovina,Cierna Hora su nadherne co sa tyka prirody,ale horsie su tam podmienky co sa tyka hygieny.ale inak v poho...

bibi123

aj my sme boli v Bosne cestou do Dubrovniku asi 3 roky dozadu, odporucam si tam ist pozriet Mostar, nakupit lacne cigarety, je tam vela moslimov-nekupovat ziadne turecke zlato a zobrat pas so sebou:O)))

Neum

Chodime kazdy rok az do Dubrovnika.Cez turisticku sezonu nezvyknu kontrolovat pri Neume ani pasy ani obcianske, ani sa nestoji na hraniciach. Mimo sezonu je potrebny do BaH pas.

roza

Píšem aj ked Ti vlastne poradiť neviem, nebola som tam, ale často som v katalógoch toto letovisko prezerala. Je to jediné miesto ktoré BH pri mori má, už len to ma lákalo.

Keď sme išli z Gradacu na výlet do Medžugorja a prechádzali sme hranice medzi Chorvátskom a BH tak sme museli mať pasy, bolo to pred 3 rokmi. Režim na hranici asi taký ako medzi Slovenskom a Českom než sme sa stali členmi EÚ.

Teraz ma napadlo že chceš vedieť či stačí na hranici do BH občiansky preukaz keďže do Chorvátska stačí, tak to neviem. My chodíme do Chorvátska s pasmi.
Snáď to niekto na tomto fóre bude vedieť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neum- Bosna a Hercegovina-dovolenka - Fórum - ZDRAVIE.sk