Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nespokojnosť s gynekológom? ako ďalej?

Laurina22

Zavolaj tam,a skus sa dohodnut.Normalne povedz,aky mas problem.Pri najhorsom ti povedia,ze sa to neda a musis pockat.Ano,je to haklive vysetrenie a ten lekar by mal byt fakt profesional.

michelle2489

a uz kebyze na mna takto navrieska tak to nwm co by bolo lebo ja nwm toto kebyze poviem doma tak nwm co by bolo lebo si nemoze dovolit kricat uz len rpeto by som hned odisla a este keby som to povedala doma uz to vidim ze aj staznost by napisali ale tak naozaj dufam ze ja tak nepochodim :D

michelle2487

no tomu ver kokso a si zober ze to je taky lekar co by mal byt praveze prijemny .. uz aj to ma napadlo ze zavolam alebo dojdem osobne pretoze sem ma odporucili kamaratky ze je ta lekarka velmi prijemna aj sestricka a ze nemali ziadne problemy a pod .. takze skusim to tak teda lebo naozaj ak k tejto musim ist to je pre mna hrozne sa tam citim hrozne neprijemne a jednoducho no nejdem to rozpisovat ale bola na mna neprijemna viackrat takze ked somto povedala aj mamine takmpovedala m vlastne vtedy ze aj ona musela odist a ze soms ajej mohla spytat ze by mi povedala ze zrovna tam nemam ist takze tak ale nevadi no ja dufam ze ak zavolam k tej dalsej tak nebudem mat taku prihodu ako ty :D .. ale to je strany pristup akoby sa to nedalo povedat normalne a kludne .. a to maju byt vystudovani lekari tak trochu inteligencie mohli pochytit :D samozrejme tu sa jedna o individualne pripady

Laurina22

Vies co,skus si zavolat k buducemu lekarovi,a spytaj sa ho,ci nie je mozne vziat ta skor.Su pripady,ked sa da dohodnut.Je to velmi neprijemna vec,mne napr.sestricka od mojho prveho gynekologa ani kartu nechcela dat.Vrieskala na mna v ordinacii,ze ked raz chodim k nemu,tak tam aj ostanem.Nadherny pristup,vsak?

michelle2487

hejhej uz mam presne vybraneho.. a nie nemam mylny dojdem dokonca moja mamina ked sa dozvedela ze som u tej pani gynekologicky bola nemylo rpekvapena pretoze aj ona od nej musela odist za neprijemny pristup a potom tam boli este ine problemy co psosobovala nedbanlivostou a pod .. a ano uz mam vybraneho len musim bohuzial pockat kym uplynie ten polrok kebyze toto viem skor tak si najprv co to zistim o tej gynekologicke nuz chybamis a clovek uci :)

michelle2489

pretoze sa sprava nevhodne a je mi tam neprijemne a predsa je toto dost osobny lekar a ked sa necitis dobre nie je to nic moc no a dakujem za info :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nespokojnosť s gynekológom? ako ďalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk