Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby, jak ste zvládli prvý anál?

Príspevok v téme: Baby, jak ste zvládli prvý anál?
ta coooo ???

Moc by sme to chceli s priatelom vyskusat, len mam z toho fakt strach. Priatel je trpezlivy, snazi sa, len neviem, ci sa dokazem tak uplne uvolnit, lebo mam proste strach, ze ma to bude boliet. Prsteky sme skusali,nebolelo. Naopak, bolo moc prijemne. A este by som sa chcela spytat ako to je s tym klystirom. Ako si to spravim a ako dlho pred tym si to mam spravit ? Nemam s tym absolutne skusenost... Dik za rady

adamko pan

myslim, ze je potrebne o veci rozpravat. nie kazdy vie, ako na to a vznikaju tak urazy a podobne.. radsej vsetko vysvetlit, nez vraviet na anal FUJKY a potom v nestazenej chvili krvacat.. podrobny navod a rady tu --- -odkaz odstránený-

wondersusa

na prvy anal je dolezity dobry opatrny partner a zvlhcujuci stimulujuci lubrikant - ja som za exclusiv gel od erectan.sk a s tým to ide celkom pekne :)

carrios

mam 14 raz som to skusal s cigankou za Tescom staci len strcit penis do ritkeho otvoru a zasuvat...... ze vraj prvy zasun trocha boli le potom to zu die :! ...

a_dr1a

9 rocne decka 12r 13r ai tu tocia o sexe anale orale vibratoroch sexe :D Tak niekto tu ma zmysel pre humor) ale zas sa toto aj realne bezne deje. Ze sa casto o ludoch vyjadrujem ako o stoke odpade zumpe? Tak ano, je to tak. Nie kazdy z ludskej rasy dosiahne totiz aj vyssi level, ale ostanu na tych primitivnejsich zvieracich "nizinach". Ale potom sa netreba divit, ked stoky odpady maju potomstvo a co zo stoky odpadu moze vzniknut byt vzist ai? Nuz. Odpoved je jasna

RadkaF

Svoj prvý anal som mala v 17tich. Este predtym sme s priatelom skušali prsty a tak len som sa bala bolesti tak som to stopla. Neskor ma to lakalo vyskusat si analný sex. A tak sme sa ktomu dostali a bolo to užasne..obom sa nam to pačilo. Treba ist nato opatrne, pomaly. My sme to mali bez lubrikantu a aj to to bolo super. Kazda to ma inak ale. :)

RadkaF

Svoj prvý anal som mala v 17tich. Este predtym sme s priatelom skušali prsty a tak len som sa bala bolesti tak som to stopla. Neskor ma to lakalo vyskusat si analný sex. A tak sme sa ktomu dostali a bolo to užasne..obom sa nam to pačilo. Treba ist nato opatrne, pomaly. My sme to mali bez lubrikantu a aj to to bolo super. Kazda to ma inak ale. :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.