Baby, jak ste zvládli prvý anál?

Príspevok v téme: Baby, jak ste zvládli prvý anál?
ta coooo ???

Moc by sme to chceli s priatelom vyskusat, len mam z toho fakt strach. Priatel je trpezlivy, snazi sa, len neviem, ci sa dokazem tak uplne uvolnit, lebo mam proste strach, ze ma to bude boliet. Prsteky sme skusali,nebolelo. Naopak, bolo moc prijemne. A este by som sa chcela spytat ako to je s tym klystirom. Ako si to spravim a ako dlho pred tym si to mam spravit ? Nemam s tym absolutne skusenost... Dik za rady

Súvisiaci obsah

jemmmeeese

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

zuzulienka9

ťažko hlavne bol problém zvlhčiť a uvoľniť sa... sama som to akosi nevedela a bola som napätá, ale potom mi priateľ urobil masáž s lubrikantom a krásne som sa uvoľnila a šlo to takmer samo... ono to zvlhčenie a uvoľnenie sa je základ...nám pomohol tento lubrikant superlove.sk

akinom007

Radis/ priatelka nema z toho zdrav.problemy? Ako som pisala nizsie proste aj napriek pouzitiu kondomu a nebehaniu hore dole so susy do analu som ihned dostala enterocousa a bola n antibiotikach

Radis

Jasné že máme rádi análny sex,priateľka sa zo začiatku obávala ale teraz si ho vyžaduje tak ako aj vaginálny s peknou predohrou a orálom ideme na to a nevie si to vynachváliť vždy keď máme súlož tak musí byť všetko a so sexuálym životom sme spokojný a celkovo úplne super

Lennyx

my sme tych lubrikantov pri anale vyskusali ozaj dost, ale baby vsetky zvlhcia ale nevydrzalo to nejak dlhsie ... teraz mame pjur power na vodnej báze zo superlove a ten je rozhodne najlepším vyskúšaným