Baby, jak ste zvládli prvý anál?

Príspevok v téme: Baby, jak ste zvládli prvý anál?
ta coooo ???

Moc by sme to chceli s priatelom vyskusat, len mam z toho fakt strach. Priatel je trpezlivy, snazi sa, len neviem, ci sa dokazem tak uplne uvolnit, lebo mam proste strach, ze ma to bude boliet. Prsteky sme skusali,nebolelo. Naopak, bolo moc prijemne. A este by som sa chcela spytat ako to je s tym klystirom. Ako si to spravim a ako dlho pred tym si to mam spravit ? Nemam s tym absolutne skusenost... Dik za rady

Súvisiaci obsah

Zdravko654

JAmanka, ako sa mozes takto pytat? Jasne, ze to nie je ok, ved krvacas z niecoho, kde su s prepacenim vykaly, ktore ti mozu sposobit otravu krvi ak tam mas ranu. Zavolaj hned na pohotovost, kedze zajtra je sobota a opytaj sa, co mas podla nich robit.

JAmanka123

Ahojte dievčatá práve dom mala sex s priateľom nechtiac mi ho strčil do analu ( dostala som záchvat revu bolelo to ako svina ) keď som sa potom utrela išla mi zneho krv je to v pohode ??

Evina 111

Ahoj,

ja som skúsila prvýkrát análny sex včera a na to aké som z toho mala už mesiace obavy, tak to bolo super. S partnerom sme pozerali rôzne erotické videá a vzrušovalo ma to, ale dosť som sa bála. Nakoniec ma presvedčil, keď povedal, že si tam strčí aj on kolík, aby to nebolo že ma do niečoho núti :D Tým ma dostal :D Na začiatku to šlo ľahšie než som čakala, skôr "v strede" bol problém, začalo to byť nepríjemnejšie ale ukázalo sa, že sme asi použili málo lubrikantu a potom už ok. Na rôznych stránkach radia "tlačiť von" a odporúčam, prienik je potom omnoho ľahší a aj pre mňa bol príjemnejší. Tiež asi pomohlo, že som bola hodne vzrušená. Orgazmus som dosiahla ako zvyčajne, ked mi partner dráždil klitoris, ale keďže milujem ked môžem byť submisívna s partnerom, tak to pridalo na atmosfére ktorú pri sexe uprednostňujem. Nebudem anál praktizovať často, ale ako oživenie mu nepoviem nie.

Hanka malikova

Zdravim vás baby. Ja som mala s mojím priateľom prvý analny sex asi pred rokom. Bolo to dosť trapne pre mňa. Najprv keď mi strčil dnu prst tak som si prdla. Potom prst strčil hlbšie a ja som mu obsrala celú ruku a potom som ho obsrala celého. Potom sa so mnou rozišiel.

Bekky

Síce mám 17 rokov. No mám 22 ročného priateľa ktorý je viac skúsený. Je dosť trpezlivý a vždy keď chce ísť anál ma musí dlho presviedčať. No vždy povolim tak ideme do vane. Tam ma trochu pomasiruje aby som sa uvoľnila. Potom sa prehnem a on ide s prstami pomaličky samozrejme s gélom. Potom keď už tam ma celý prst tak ho vyberie nageluje si ho a ešte raz mi ho tam strčí a ponatiera mi ho z vnútra. Potom si vezme análny vibrátor. Tiež ho nageluje a pomaličky postupuje. Ja sa pritom oblievam teplou vodou aby som bola viac uvoľnená. Potom mu dovolím nech mi ho tam dá. A tak si ma chytí bozkavama ma pri krku a ja som taká vzrušená že si vôbec neuvedomujem že mi niečo preniká do análu a celá sa mu oddam. Ale ďalšia možnosť že sme v posteli. Dám si pod zadok uterák aby nebola posteľ od gélu. Ľahnem si na chrbát. Roztiahnem nohy a taktiež pokračuje s prstami najskôr pritom ma lize. Potom znova vibrátorom roztiahne. Potom si ľahne na mňa penis nasmeruje na môj analik. Bozkavame sa a pomaličky ide dnu keďže sa venujem bozkavaniu a som z neho vzrušená celá sa mu oddam a ani neviem že mi niečo do análu lezie.

adamko pan

myslim, ze je potrebne o veci rozpravat. nie kazdy vie, ako na to a vznikaju tak urazy a podobne.. radsej vsetko vysvetlit, nez vraviet na anal FUJKY a potom v nestazenej chvili krvacat.. podrobny navod a rady tu --- -odkaz odstránený-

wondersusa

na prvy anal je dolezity dobry opatrny partner a zvlhcujuci stimulujuci lubrikant - ja som za exclusiv gel od erectan.sk a s tým to ide celkom pekne :)