Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby, jak ste zvládli prvý anál?

Príspevok v téme: Baby, jak ste zvládli prvý anál?
ta coooo ???

Moc by sme to chceli s priatelom vyskusat, len mam z toho fakt strach. Priatel je trpezlivy, snazi sa, len neviem, ci sa dokazem tak uplne uvolnit, lebo mam proste strach, ze ma to bude boliet. Prsteky sme skusali,nebolelo. Naopak, bolo moc prijemne. A este by som sa chcela spytat ako to je s tym klystirom. Ako si to spravim a ako dlho pred tym si to mam spravit ? Nemam s tym absolutne skusenost... Dik za rady

mamik

u nás je to už v podstate samozrejmosť :) je to úžasné a neskutočne si to užívam,najlepšie to je v 69ke :) na roztiahnutie pomáha vnikanie prstom + lubrikačný :) choďte na to pomaličky a nič nesílte,pomaličky treba ísť hlbšie a hlbšie :) ale najpodstatnejšie je roztiahnuť ho prstom a potom to bude zážitok na celý život :) ja si už náš sexuálny život neviem predstaviť bez análneho sexu,priateľ je opatrný a ide na to pomaly a nechce aby mi ublížil,čiže všetko je v úplnom poriadku :)

steniatko349

Zdravim Vas,
moj priatel sa ma snazi presvedcit na analny sex. Skusali sme to raz,ale mna to neskutocne akokeby zastipalo a neviem ako mam tomu predist,chcela by som sa Vas opytat ako predist bolesti ci do zadku vojde cely penis,ci nie...ako mi ma rozdiathnut dieru?
Dakujem za vase rady :-)

ddd6

Ja som mala tiez obavy z prveho, tiez mi to priatelskusal najskor prstami a bolo mi to prijemne, no ked sme sa o tom rozpravali vzdy ma ukludnil ze sa bude snazit aby sa mi to cim najviac pacilo. A ked sme to skusili isiel pomalinky, jemne a vobbec nic ma nebolelo, dokonca som si to uzivala :-)

MaRsELl

Ako sa zachovať v situácií ked to priatalke z prstekomi nevadí, naopak ju to aj vzrušuje. Ja by som oskúšal aj niečo viac ako prst.. Len sa bojím že jej ublížim..A aj ona si nieje istá tým či to chce skúsiť, mysli si že ju to bude bolieť, a ja tiež. Možno mám z toho vedšie obavy ako ona, ale aj napriek tomu by som to chcel do budúcna skusiť, ak to bude v posteli hasnúť...

bibi89

zdravicko to prv som sa báala ale potom ked do mna vnikol som myslela že som v siedmom nebi bolo to super boli to len kym prejde cez zvierac a potom to pride

Analko

Raz sme to s partnerkou skusili ale ona ma stasne maly anal a nechtiac som jej ho natrhol. Ja by som odporucal skor 69.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby, jak ste zvládli prvý anál? - Fórum - ZDRAVIE.sk