Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rýchlo sa spravím, malá sexuálna výdrž

PeterKacian

Ak ste ešte neskúšali, odporúčam Zerex Extralong erekcia.guru . Predčasná ejakulácia môže mať veľa dôvodov. Lekári často uvádzajú psychologické dôvody, no treba spomenúť aj krátku uzdičku na penise, problém erektilnej dysfunkcie, nezdravý životný štýl (či už jedlo, pohyb, fajčenie, alebo spánkový režim) a neposlednom rade nedostatok sexuálnych podnetov.

Marta V

treba trocha cvicenie a sustredenia .. urcite neriesit alkoholom, ktory zabija sexualny zazitok. Su rozne formy ako sa da predist predcasnemu zlyhaniu .. tu som cital ako nato www.sexuologicka.sk

xfirestarter

Urcite trénuj počas masturbácie, a snaž sa vydržať aspoň 20 min pri tom. Sleduj čo sa deje v tvojom tele a vnímaj hlavne svoj dych. Tesne pred vyvrcholením prestaň a rob hlboké nádychy do brucha. Skus sa hrať aj s PC svalom - teda ten sval, ktorým zastavuješ prúd močenia. Keď si veľmi vzrušený tak ho stisni a súčasne zhlboka dýchaj. Ak ťa to zaujíma viac dopodrobna stiahni si tu tento dokument zdarma a dozvieš sa ako vydržíš dlhšie: majstervposteli.sk

krtko-lampa

Moze sa pred tym par hodin spravit, vypit alkohol (ale iba chlap, zena po konzumacii alkoholu vacsinou nedosahuje orgazmus), zacat pomali sex, dychat pri tom pomaly, ked citi, ze sa ide spravit, tak vtedy menit polohu ... moznosti je vela ... to len prve co ma napadlo ;) ...

Veron

Dobry vecer moj patner ma taky problem ze nema vobec vydrz aj ked sa spravy na prvy krat a ked ideme na druhe cislo tak je to furt to iste on ani nesce somnou ani otom hovorit ako my mozte poradit dakujem

Slota

Ziadne pripravky a chemia sam dobre vies ze je to psychika tak pocas milovania ja neviem pozeraj telku misli na inaksie veci ja neviem dobre jedlo skratka musis zamesnat mozok inaksou cinostou ako je sex a hole baby

HERUREKA

NETRAPTE SA ZBYTOCNE TO NENI MACHROVINA ZE JA V SEXE SOM DOMA.TO AJ TAK JE LEN UZ NANAS AKO DALEJ NIE?DOBRE JE RAZ POTOM LEN CAKAT A SKUSAT ROZDUCHAVAT OHEN .DOBRE SI SKRTNUT A DOKOLA .

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rýchlo sa spravím, malá sexuálna výdrž - Fórum - ZDRAVIE.sk