Trojka a potom bum!

Príspevok v téme: Trojka a potom bum!
crazynight

ahojte.
nájdem tu niekoho s podobnou skúsenosťou?

Mám priateľa, on ma kamaráta. Boli sme na párty, pili sme a priznávam boli tam aj ďalšie faktory okrem alkoholu.. zábava v plnom prúde a ja som si zrazu uvedomila ako ma začal priateľov kamarát obchytkávať v tom som si uvedomila že moj priatel sa na mna pri tom pozerá a evidentne mal z toho dobrý pocit pretože sa usmieval. Tak som sa začala bozkávať s jeho kamošom, hneď na to s nim a nakoniec.. hádajte ako to dopadlo, áno, zaliezli sme do izby a všetci traja sme si rozdali. na druhý den prišlo " ALE ".. moj priatel sa nechcel pozriet na mna, ja na jeho kamarata a jeho kamarat na neho. a tak to nejak dopadlo. je tomu týžden a este stale nie sme ani jeden z nás uplne ok.. čo s tým dalej??

alebo?

lioness, si si ista, ze si mala Acko? lebo pred par minutami to bolo Bcko:))

nemam pristup k statistikam,som myslela,ze ste tomali zahrnute v tom predmete.Aleruku na srdce,vazne si myslis, zealkohol je menej nebezpecnejsi ako THC? odpoved sem nemusis pisat, staci ze si odpovies v hlave:) pochybujem ze nejaky zhuleny otec zbil deti,manzelku alebo zrazilniekoho autom...

mne ide len o to,ze v hlave mas povoleny pohar vina ale sluk marihuany je bbubu

lionesssssss

alebo, ja som mala Ačko...poznámke som skutočne nepochopila...

štatistiky nemajú pre mňa výpovednú hodnotu, preto som žiadnu štatistiku na túto tému nevyhľadávala a neštudovala...

skús sem teda niečo hodiť, ak si myslíš, že to pomôže

alebo?

lioness, preco si myslis, ze ostatnym to unika? na otazku si neodpovedala, tak asi odpoved nevies, skoda. Statistiky by asi objasnili debatu medzi nami, ale asi vies,preco ich sem nechces dat:))

Myslim, ze si tu poznamku pochopila:)gratuljem k super Bcku:)

lionesssssss

alebo, tej primitívnej prvoplánovej poznámke o slovenskej škole som akosi neporozumela... skús mi to vysvetliť...

štatistiky - ak majú pre teba nejakú výpovednú hodnotu - si pohľadaj sama - mňa nezaujímajú.

odborníčka na drogové závislosti nie som, mám skúšku z drogových závislostí, takže sa orientujem aspon v tak základných veciach, ktoré tebe a tebe podobným unikajú

alebo?

marihuana je nelegalna vazne neviem preco,lebo napr "salvia divotvorna" ti spravi skoro to iste a legalna je, tak neviem:) Ja by som aj alkohol a cigarety zakazala, ale hold spotrebne dane su spotrebne dane:)

alebo?

lioneess, Bcko na slovenskej skole,uhaha:D srandistka:)

no tak mi povedz, v com je THC horsie? nie vazne, podla mna pohar tvrdeho urobi aj v tele aj v mysli ovela vacsie problemy. Ozaj ked si z toho mala az SKUSKU, nemas tie statistiky, ktore som chcela vyhladat? aj to by ma dost zaujimalo a ked si tu ty,odbornicka, tak o to lepsie:)

lionesssssss

alebo? - po absolvovaní skúšky z drogových závislostí aspon na Bčko si príď so mnou pokecať, ak ti nebude jasné, v čom je tráva horšia ako alkohol...

mimochodom, alkohol neobhajujem, kto nevie piť nech nepije... kto neviem húliť nech nehúli... pre niečo tá marihuana asi bude nelegálna...ale kto nechce, nepochopí... ty prírodné liečivo
asi toľko k tomu...

alebo?

ts-ts, moj nazor ma byt moj problem? problem?! nechapem tej vete, ale co uz,asi si bezzmyslu frazovala:)
Dala som tam "NAPR.na vychode", cize aj, vydedukovala som to z toho, ze je tam vacsia chudoba a ta vascinou konci v pohariku, ale neviem, statistiky som nevidela, takze regionalne to neviem rozlozit,ale to je vedlajsie:) Mna len prekvapilo, ze clovekcopovie,zeobcas si vypije odsudi THC,pricom alkohol je nebezpecnejsi(agresivita, velazabitych ludi na cestach..) a navykovejsi... Nemam rada,ked ludia odsudzuju nieco,ale co robia oni si schvaluju..tot vse:)

ale kebyze nemam zajtra skusku, tak ti vyhladam kolko vrazd/samovrazd/atakov sa stalo pod vyplyvom alkoholu a kolko pod THC. Aj kolko ludi je na psychitarii kvoli THC akolko kvoli alkoholu:)

ts-ts-ts

tvoj nazor a presvedcenie je tvoj problem. ale to este neznamena, ze co si myslis (v spojitosti s travou) tak to je tak aj v realnom zivote.

a mimochodom: preco vychod? ja by som skor zapadne- tam sa urcite viac palenky pali, nez na vychode- skor vinarska oblast. ale samozrejme na degeneraciu mozgu vplyva aj jedno aj druhe.

alebo?

ts-ts-ts, tak ty sa chod pozriet do hociktorej domacnosti napr. na vychode a uvidis,ze v kazdej 4 alkohol narobil oooovela vacsiu sarapatu. Ked hulis,tak mozes znicit len seba, ked pijes,znicis vsetko naookolo. Ja som toho nazoru, ze alkohol aj trava s mierou(nemyslim dokopy) neuskodi. Par krat(1-4) do mesiaca na volnenie pohar vina ci par slukov urcite nikoho nedostane do nejakeho mentalneho bahna:)