Trojka a potom bum!

Príspevok v téme: Trojka a potom bum!
crazynight

ahojte.
nájdem tu niekoho s podobnou skúsenosťou?

Mám priateľa, on ma kamaráta. Boli sme na párty, pili sme a priznávam boli tam aj ďalšie faktory okrem alkoholu.. zábava v plnom prúde a ja som si zrazu uvedomila ako ma začal priateľov kamarát obchytkávať v tom som si uvedomila že moj priatel sa na mna pri tom pozerá a evidentne mal z toho dobrý pocit pretože sa usmieval. Tak som sa začala bozkávať s jeho kamošom, hneď na to s nim a nakoniec.. hádajte ako to dopadlo, áno, zaliezli sme do izby a všetci traja sme si rozdali. na druhý den prišlo " ALE ".. moj priatel sa nechcel pozriet na mna, ja na jeho kamarata a jeho kamarat na neho. a tak to nejak dopadlo. je tomu týžden a este stale nie sme ani jeden z nás uplne ok.. čo s tým dalej??

ana_bella

tiez nechapem preco nad tym vsetci tak moralizujete. Nikomu sa nic nestalo, nikomu tym neublizili.Na svete sa deju sto krat horsie veci. Aj ja som povystrajala vela hluposti, napr sa vyspala so spoluziakom ked sme boli opity a teraz si to mam vycitat do konca zivota? Mam 17 a pravo robit blbosti, uzivat si. Moralizovat budem ked budem stara. Vsetci sa tu tvarite ako keby ste nikdy neboli opity..

AdamKrt

crazynight:

poznal som cloveka, ktoremu stacilo jedno male pivo a z baranka sa stal vlk. Ked to vyprchalo, naramne sa kazdemu ospravedlnoval. Zmena osobnosti o 180 stupnov. A pritom by clovek povedal, ze z maleho piva sa ani neopijes a ono to predsa malo na neho naladu.

V trojke si nebola sama a preto alkohol + droga, to cele umocnuje este ucinky, mohla posobit aj silnejsie na priatela, i kamarata.

Ked uz chces nieco take robit, tak nabuduce majte vsetci traja cistu hlavu, nez do toho idete, dohodnite si pravidla, kedy dost. Nikdy nevies, kedy sa to moze odviazat az moc a v takom opojeni sa Ti tazko bude nieco kontrolovat...

crazynight

Všetko je ovládateľné možné do tej miery kým to dovolíš.. nepredstavuj si to tak že som bola uuuplne ožratá a sfetovaná a ešte k tomu nadržaná..

nazvime to - uvoľnená.!

AdamKrt

alebo?:

mne je jedno, co robi ktokolvek, pokial sa to netyka nejak mna :)

Co robim ja, je zas moja vec, ale robim to len so svojou partnerkou, pri mojom a jej plnom vedomi, pretoze nechcem stratit nad vsetkym kontrolu.

Alkohol + drogy su tak nebezpecna kombinacia, ze to moze skncit aj tragicky, nie este nejaka VTIPNA TROJKA :) V podstate to s nimi este dobre skoncilo, o nejaky mesiac az pol roka uvidia, ci uplne bez nasledkov.

Vyjadril som len svoj nazor, ze si myslim, ze nieco je lepsie robit s cistou myslou, dobre si vsetko premysliet, aby potom clovek nemusel nieco banovat a vycitat si to. To, ze si to Crazynight vycitala zo zaciatku, bolo jasne, ze to nebolo planovane. Teraz sa na tom uz asi zabava, ale zo zaciatku jej vsetko nebolo jedno. Clovek by mal pamatat, ze vsetko ma svoje nasledky. Ked im to vyhovuje, nech si v tom pokracuju aj dalej... Vsak ked s tym kazdy suhlasi, neni problem nikde. Ale dobre je si uvedomovat nielen vsetky pozitiva, ktore clovek v tom vidi, ale aj negativa, ktore to moze sposobit. Napr. ze niekedy sa to moze jej, ci jeho kamaratovi zapacit viac a uz to nebude len trojka pre pobavenie, ale trojuholnik...

alebo?

ale co ste taki, ved stalo sa, vysvetlili si to a myslim, ze ak to zostane medzi nimi troma, tak nikdy pri luseni krizoviek jej to nepride luto:) Skor sa pousmeje nad tym co stvarala. Aj tuto temu zalozila asi len preto,ze si topotrebovala nejak myslienkovo upratat.

inak viem ze ja na to asi nikdy nebdem mat, ani to skusat neplanujem, lebo si nechcem znicit skvely vztah, ale povedzte pravdu, koho trojka alebo iny sex. partner vzivote nenapadol:)??

A adamkrt, tiez sa mi zda zvlastne,ze zrovna ty tak moralizujes, ved ty stvaras vselico ine,ale zrovna toto sa ti zda za hranicou?! kto urcuje hranice..? ty?

crazynight

no vlastne maťka teraz už ani nič..
ako som napísala keď to bolo aktuálne tak som chcela vedieť ako ďalej postupovať.. teraz viem že to bola blbosť - nie to čo sa stalo ale vôbec to že som sem napísala.. a keby sa to dalo zmazať tak zmažem lebo čítať názory zakomplexovaných ľudí ktorí vedia len poučovať a pritom sa nepozrú na seba - to ma fakt nebaví...

dakujem Vám za diskusiu a ostávam s pozdravom a želaním pekného dňa...

dávam priestor na otvorenú diskusiu o tom aká to bola blbosť o tom že určite som HIV positive tehotná maloletá hlúpa bezcitná a amorálna, o tom ako nehľadím na dôsledky svojich činov ktoré budú musieť znášať aj moje deti, vnúčatá, pravnúčatá a taktiež ich manželia a manželky.. lets have a fuckin fun .. ! :)

mataBB

jaj takze mame to chapat tak, ze si sa prisla pochvalit????? no tak to ti teda VSETCI zavidime...

najprv sa stazujes, potom to obratis proti ludom, co ti sem napisu...tak co potom chces?

crazynight

toto sú poznámky ludí ktorí sa hojdajú už teraz..........

hlavne adamKrt čudujem sa že ty si jeden z tých čo takto poučujú..

tehotná nie som ani nebudem.. antikoncepciu beriem... a čo tvoja priateľka??? predpokladám "ZE NIKDY NEVYPILA ANI DECI ALKOHOLU S ANTIKONCEPCIOU"...

vaše poznámky neberiem ako adekvátne.. mali by ste sa presťahovať na fórum nudných morálnych ludí ktorý nikdy neporušili božie prikázania, etiketu, moralku, protokol bonton a žiadny zákon vrátane gravitačného a zákonov prírody.. ludia vy ste všetci tááák dokonalí, závidím vám to asi ako hrdzavý drôt v oku........

predstavme si situáciu že som sama -
čo konkrétne vám vadí?
alkohol?
marihuana?
jeden chlap?
jeden chlap na viac?

alebo to že mi v konečnom dôsledku už nepríde ako chyba ale ako zábavná skúsenosť..

alussska

Ale však hlúposti sa s jasnou hlavou nedajú robiť :o).
crazynight máš pravdu, nemôžeme ťa súdiť, ale raz keď budeš na hojdacom kresle lúštiť tie krížovky, tak ti garantujem, že na túto príhodu nebudeš spomínať s úsmevom ako teraz. Podstatu pochopíš až neskôr, ale otázne je, či ju so svojou mentalitou vôbec niekedy pochopíš.