Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozchod kvoli......

Príspevok v téme: rozchod kvoli......
magdalenka84

ja 23r, on 27r. sme spolu 5 rokov. ale posledny rok sa k sebe skaredo spravame. povieme si nadavky typu debil, retard a krava sibnuta. uplne detske. ja mu nieco poviem, on sa hned vytoci a zvysuje hlas aj na ulici. proste sa ku mne nesprava, ako k svojej jedinej laske. neviem, ci sa da na tom popracovat, alebo ked je uz raz v cloveku taketo spravanie, tak uz sa to asi nezmeni,,ci??

AdamKrt

ivankatrump - zalezi, co myslis pod pojmom dlho. Ja sa milujem s partnerkou hodiny, predohru + masaze + oral jej robim este dlhsie a vobec to nepovazujem za dlho.

Vzhladom na to, ze priemerny muzsky orgazmus je dosiahnutelny do 2 minut, zensky do 20 minut, je jasne, ze zena potrebuje zvacsia dlhsiu stimulaciu na nebudenie chute. Vsetko, co robi Tvoj priatel a je to kratsie nez Ti stihnu sa urobit chute JE NEDOSTATOCNE.

Nezabudaj, ze plati stare zname, ze -- kazda dobre odvedena robota, chce svoj cas... :)

ivankatrump

fuuu, adam, ty si to inak popisal, az som dostala chute :) ale nie. ide proste o to, ze viem, ake je to s tym mojim, co bude nasledovat, ake ma praktiky a to ma uz nevzrusuje. je to stereotyp. niekedy sa ja vzrusim az na konci jeho oralu. je to normalne, aby mi to tak dlho trvalo?

AdamKrt

Cital som o par pripadoch, ze sa ich to drzalo riadne dlho. Najlepsie, ked sa opytas gynekologicky, pripadne sexuologicky, pretoze z gynekologickeho hladiska, ak Ti nenajde chorobu, tak Tvoju chut na sex asi riesit nebude.

Mozes si zvysovat chut na sex prijmom vyssich davok vitaminu C, povedzme 1-2 tabletky 500mg denne, davat si vitamin E, betakaroten, zinok, horcik. Svoje tiez robia enzymy - napr. nepriamo to vie stimulovat Wobenzym, obsahuje enzymy z ananasu a papaje. Cize mozes aj toto ovocie, pripadne aj jablka, banany. A pre spravne fungovanie stitnej zlazy /reguluje hormony/ doplnat jod, napr. pripravok KELP.

Ked bude telo mat dostatok zivin a vsetko bude OK, ale aj bez ohladu na to, skus si vztah ozivit. Vylet do nejakeho hotelika, pekne spodne pradielko, zmyselne partnerske masaze, obojstranne... Dlhe predohry.

Skuste 7 dnove milovanie. Ked prvy den sa nesmiete ani dotknut, obdivujete nahe tela. Druhy den sa zlahka dotykate. Treti den povedzme uz sa mozete dotknut pohlavnych organov. Stvrty den aj vzajomna masturbacia, piaty den oral, siesty den, len naznacenie sexu, len tak na okraj. Posledny 7-mi den, milovanie....

Tuzba sa bude postupne stupnovat a posledny den to uz bude na nevydrzanie, ak vobec vydrzite tych 7 dni...

ivankatrump

v tom je ten problem, ze hak neuzivam 8 mesiacov a akosi to nejde do starych kolaji :( no hlavna vec je asi to, ze to nepotrebujem bez ohladu na to, ci som s nim, alebo nie. teda s inym chlapom ma to netaha. tak sa asi stale davam do poriadku z tej hak? tak dlho?

AdamKrt

ivankatrump:

ak uzivas HAK, tak to by bol mizerny dovod na ukoncenie vztahu, lebo ta Ti moze sposobovat zmenu chuti na sex, bez ohladu na partnera.

magdalenka84

tak ku takym skaredym nadavkam hadam nedojdeme. najhorsie je na tom to, ze sme sa chceli v lete na dovolenke zasnubit a nic z toho nebude.

Suphotam12

Magdalenka,
ked teraz si uz hovorite toto, zajtra mu povies ze je ko.... pozajtra on tebe ze si pi... o mesiac ti da facku a o pol roka si ta uz nebude ani vazit..porozpravaj sa snim a hlavne sa dohodnite ze si nebudete skaredo nadavat a ze hadky budete riesit inak...

Ja tiez mam kolkokrat priatelovi chut tak povedat aky je to debko :P ale zdrzim sa radsej lebo to nic dobre vo vztahu nerobi...

Jooe Ker

aj ja obcas riesim nadavky ,ale ked ja zacnem !!!!!!!
ani sa mu necudujem ,ze ma totalne ignoruje
ked sa ukludnim sama by som si taku strelila za to co dokazem v navale zlosti :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozchod kvoli...... - Fórum - ZDRAVIE.sk