rozchod kvoli......

Príspevok v téme: rozchod kvoli......
magdalenka84

ja 23r, on 27r. sme spolu 5 rokov. ale posledny rok sa k sebe skaredo spravame. povieme si nadavky typu debil, retard a krava sibnuta. uplne detske. ja mu nieco poviem, on sa hned vytoci a zvysuje hlas aj na ulici. proste sa ku mne nesprava, ako k svojej jedinej laske. neviem, ci sa da na tom popracovat, alebo ked je uz raz v cloveku taketo spravanie, tak uz sa to asi nezmeni,,ci??

User_37597

ja som s priatelom 3 aj pol roka a ani raz nepadla ostrejsia nadavka ako trubka,trdlo,dezo....
nikdy by som si to nedovolila ako aj on nie.to uz sa stracamedzi vami ta skutocna laska ked si nadavate.

bibi122

magdalenka-my to mame podobne, ale to preto, ze sme spolu 24 hodin denne, 7dni v tyzdni a uz nam niekedy zo seba sibe, ba si aj niekedy lezieme trosku na nervy.. ano, na jednej strane je pravda, ze partneri by mali mat medzi sebou uctu, na druhej strane zalezi na tom, ci tie urazky su myslele len zo zartu, ako take castovanie sa...U nas ide o to, ze to berieme zo zartu, ja mu poviem, ze je debil, on mi povie, ze som jelito, tak ja sa neofucim, ale tak ho vystipem za polty, ze je z toho nakoniec "bitka" plna srandy:O))) a tymto utuzujeme v nasom vztahu iskru a energiu...

ververka

magdalenka, zial teraz este pred manzelstvom je vsetko v pohode, idelane. ale pripravy na svadbu, zivot po svadbe - dieta, problemy s dietatom. vies si ho potom predstavit co bude robit tebe/vam?
musis aj toto zvazit. to ze si to s nim vies predstavit je sila zvyku.
ja som mala taky vztah ze na mna nakrical na ulici pred ludmi a cudoval sa ze preco sa s nim chcem rozist, ved nic neurobil a to ja ho nemilujem ze ho nerespektujem a neberiem ho takeho aky je. prenasledoval ma potom, chodil ku mne domov, vysedaval na schodoch aj 5 hodin az kym som nevysla, volal mi do prace, hladal ma tam. naozaj to bolo trapenie. nedokazal pochopit rozchod. a pritom prve mesiace bolo vsetko v poriadku. a potom sa zacal vyfarbovat. pravdupovediac zalozit rodinu som si s nim z potom nevedela predstavit, kedze mi robil taketo sceny kvoli tomu ze som ho upozornila ze ked spim, ci by nemohol byt troska potichsie, alebo ked som mu nedvihala v praci telefon.
skus sa s nim porozpravat. uvidis ze mozno to zoberie do uvahy, mozno sa zacne bat a zacne byt normalny.
drzim ti palce. ja uz by som to asi nevydrzala.

magdalenka84

ked my uz si o tom hovorime kazdy druhy tyzden. aj svagrina mi povedala, ze moj brat jej v zivote tak nepovedal a keby ano, tak by mu nenavarila.

a veverka co si mala predtym aky vztah? najhorsie je na tom to, ze si viem s nim predstavit aj babatko, domacnost, vsetko. len to spravanie je neznesitelne.

ververka

ked sa takto urazate uz teraz, myslim si ze to nema zmysel. vo vztahu treba mat nejaku dostojnost a nie robit toto.
ja ti poviem osobne, ja by som nevahala ani chvilu. ked u mne nema uctu, tak dovidenia. tiez som si svoje zazila a uz by som to nechcela opakovat. nechapem ako som v takom vztahu mohla vydrzat.
a terajsi priatel vie, ze keby ma nazval nejak takto, tak u mna skoncil. problemy si treba vydiskutovat a nie sa urazat.
skus mu to vysvetlit, mozno sa to zmeni.