Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Drakulova terapia (S3 terapia)

Príspevok v téme: Drakulova terapia (S3 terapia)
Lauraaa

Ahoojte...počuli ste už o tomto? ja som o tom hodne čítala...a chcela by som to vyskúšať...nie kvôli tomu,že to zabraňuje starnutiu (keďže mám len 17)..:D..ale mám na oboch lícach pigmentové škvrny už odmalička..a nič na to nezaberá...myslíte že "drakulova terapia" zaberie?... A nemáte niekto skúsenosti s tou ambulanciou v Banskej bystrici "laser derm"??..lebo aj tam to robia...prosím poraďte ..ďakujem;)

marlena

ja som na top prave bola, robili mi medziobocie, nosovo ustne ryhy a pod ocami kruhy. Som celkom spokojna, vraj to vydrzi 6-8 tyzdnov, tak som zvedava, dala som zato 150 eur. Inak pisu, ze je dobre to 3 x po sebe opakovat, nechapem preco a potom uz len raz za rok ist nato staci...Ma niekto s tym skusenost?

Strawberryca

ja som o tom citala zevraj to zabera aj na strie.. pozrite v tomto clanku konkretne Čo všetko sa dá liečiť? ..zaujalo ma zevraj to lieci aj akne?? je to pravda? neviete?

Jooe Ker

Vlad Tepes (drakula) ci ako sa vola by mal radost :)) ..... ked budem cicat krv ,aj ja sa stanem uspesna ???.........no to je doba ....hmm

monika3187

Dobry den.Chcem sa opytat ci draculova terapia pomaha pri odstraneni strasich bledych strii.Pytam sa preto lebo navstivila som aj dermatologicku a ta mi povedala,ze uplne odstranenie strii sa neda ziadnou metodou urobit.Tak sa vas pytatm ci je to pravda.Dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Drakulova terapia (S3 terapia) - Fórum - ZDRAVIE.sk