Kto pozná dobrého liecitela?

silvias

Keď už píšeme o tých liečiteľoch máte niekto negatívne skúsenosti s tým???
Ja poviem pravdu aj áno.Pred 4.rokmi
som bola u jednej pani čo liečila čísnkou medicínou no dala mi kopu liekov a kvapiek ale mne s toho bolo veľmi zle tak som to nemohla užívať a za všetko som zaplatila okolo 9.000,- Sk takže tak!!!Ale chcem zavolať NIKINEJ
mamke tá čo tu píše na nete!!

nika :)

Ona je z Nededu,okr.Sala,to je na zapadnom slovesku.Anna Pracharovat.c.0905/729808.Najskor jej zavolaj,dohodni si stretnutie,alebo aj cez telefon ti moze pomoct s tvojim problemom,proste zavolaj jej a urcite sa dohodnete,aby ti pomohla s tvojim problemom.Nemusis sa bat,jej povedat co ta trapi,pretoze ona si vsetko co jej ludia povedia nechava pre seba.A to je velmi na tom dobre.

nika :)

Neviem,ci uz niekomu ten pan pomohol,asi ano.Ale ak chces mozem zi na 100percent odporucit moju mamz.Mozes mi verit,vie dobre liecit,nejde jej vobec o peniaze,poradi ti s tvojim problemom a mnoho dalsich veci.Proste pre ludi sa vie rozdat.Ma zlate srdce,Preto ku nej chodi stale vela ludi z celeho slpvenska.

silvias

Nika a nevieš či ten pán čo lieči z Vlčan niekomu pomohol???
No viete je veľa tých ľudí čo liečia ale nie každému ide o liečbu niekomu o peniaze!!!

blska

ahoj, ja tiez energiou pomaham ludom, na stranke www.tachyon-om.com, su kontakty na mna a mojho kolegu....je to nieco ine, tak skus sa na to mrknut ak budes mat cas..pa

silvias

Čaute ja som bola u viacerých liečiteľov ale teraz nedávno som bola u jedného pána čo lieči bylinkami.Prebieha to tak že ti dá fľašky také malé sú to kvapky na pitie.
Najprv ti stanový diagnózu a potom ti dá tie bylinky:Jedna fľaška stojí približne 60,- Sk mne dal 4 už som vybrala dve balenia a potom uvidím ako mi bude!!Ten pán čo lieči je z Vlčan!!
Máte s týmto liečiteľom niekto skúsenosti????

nika :)

Prirodne produkty su vyrobky,ktore su zalozene na baze byliniek upravenych alebo v povodnom stave.Ona ti bude vediet o tom viec povedat.Chces na nu cislo?Potom ona ti presne povie ako sa tam dostanes a podobne.Inac s mojou mamou je velka sranda.Vyskusaj oplati sa to.